SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

słynny prop wino clen?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16819

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
spiro chyba obecnie ciezko org dostac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
a tego clena walic juz podczas cyklu rownolegle czy dopiero po cyklu??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja walę razem z Propem i Winem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
powiedz prosze jakie efekty. czy rosniesz w mieso i gubisz fat??
czy jest to zauwazalne??
opowiedz prosze troche szczegółów

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Tłuszcz się pali a mięśnie nabierają twardości. Waga podskoczyła o 4 kg do góry przy sporym spaleniu tłuszczu. Czyli mięcha poszło parę kilo po cyklu bo i spadło dużo tłuszczu. Zaczynałem mocno zatłuszczony z wagą 103 teraz mam wagę 107 i mięsień bardziej ubity. Najbardziej tłuszcz zleciał z bioder. Najciężej tłuszcz zrzucić z brzucha. Przy czym cykl wyglądał następujaco: 100 tabsów mety razem z 15 ampułkami Omki i na dobicie 10 ampułek Testolica i 10 ampułek Testovisa branym razem z 100 tabsami winka oral DNA. Przy obu Propach biorę po 6 tabsów dziennie Spiro. Cykl ciągnę 4 miesiące. Czyli wyszło tak jakoś 2 miesiące masowania i 2 miesiące ubijania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 675 Wiek 46 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5792
czyli spiro szlo dopiero pod koniec z propem i winem. tak ??

3 2 1 BooomBA
i życie staje się lepsze

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
czyli spiro szlo dopiero pod koniec z propem i winem. tak ??
Tak pod koniec. Był taki temat, że Spiro dobrze brać na odbloku, bo wyczyszcza receptory. Pojawiły się też głosy, że jednak na odbloku za duże są spadki mięsa ponieważ obciąża zbytnio organizm. Według mnie dobrym pomysłem jest wrzucenie Spiro właśnie na koniec cyklu. I trochę przygotuje do odbloku czyszcząc ciut receptory i spali trochę tłuszczu tworząc sylwetkę bardziej zbitą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
no dobra Panowie to już zdecydowałem:
1-8 prop 100mg e2d
3-9 wino 50 mg e2d
do tgo clen 2 tyg on 2 tyg off
Jakie wasze opinie przywoła taki cykl pare kilo przy jednoczesnym spaleniu resztek fatu?A może clena dać na odbloku po cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
prop wino ok

co do clena to chyba drezio dał Ci poradę i opisał jak leci, wiec sam zdecydować powinieneś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 114 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 867
czyli co z tym clenem nie tak?brać nie brać?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Anapolon co na spadki?

Następny temat

nie wiem od czego zacząć

WHEY premium