SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rozpiska metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
No dzięki,może spróbuję ktoregoś dnia,bo robić jedzenie to nie problem,ale nie jeść przez pól dnia a potem na noc to wszystko nadrobić to jest taka meczarnia,ze szok,czasem i silna wola zawodzi,bo juz dośc mam na chama wpychac :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 19495 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 112645
Poczytaj sobie o "carb backloading", poprawisz wrażliwość insulinową i lepiej Ci potem będą węgle na noc wchodzić.

Nie mądrkuj.

milczeks! <3

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
dobra sprawa tez na wycince ta dieta bo stosujesz tylko okołotreningowo węgle by miec siłe na treningu i po by uzupełnic zasoby energii

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
No widzisz na wycince,to ok,bo mniej jem przez to,ale na masie cieżko jest w tych samych godzinach czasowych niż na wycince upchać o połowe więcej jedzenia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
mozesz podbić tłuszczami szybko kcal

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
lodzianin: do tabsa brac esseliv,czy masz na mysli na cyklu regularnie lecytyne a po nim hepagren ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Z racji tego,że mam już towar myślę,że za tydzień zacznę cykl, skorzystam z okazji,ze mam temat a nie wiem dokladnie jednej rzeczy,mianowicie chodzi o trening na tym cyklu. Spotykam się ze sprzecznymi odpowiedziami,jedni mówią,że skoro na cyklu planujesz masę,to ogranicz powtórzenia zwiększ ciężar,czyli typowo jak na mase,drudzy zaś staraj się robić sporo powtórzeń tak by stymulować mięsień i mieć optymalny ciężar,by jak najbardziej czuć ten mięsien(przez co bedzie dość jakościowo). Jak według was najlepiej podczas metanabolu ćwiczyć,dieta najważniejsza,ale trening gra też ważna rolę,jak uważacie ? Pozdroo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
dieta regeneracja trening i na końcu ssa taka kolejność, duże ciezary powoduja mocniejsze uderzenie w miesień ale też możesz go doj**ać małym wiec to jaki system wybierzesz ćwiczeń zależy tylko od ciebie

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 325 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18042
Może dobrze będzie zrobić,by pierwsze ćwiczenie większych partii(pleców,klaty,nóg) zrobić dużym ciężarem a kolejne ćwiczenia optymalnym,by stymulować mięsięn,biceps,triceps,barki robic średnim ciężarem i sporo powtórzeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
zawsze duze partie robisz na start a potem dobijasz te małe

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spalanie tluszczu,Co najlepiej brac?

Następny temat

susta+bold+meta porady i sugestie

WHEY premium