SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rezonasns magnetyczny??mial ktos moze??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2277

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
witam witam mam skierowanie na rezonans magnetyczny i niewiem czy to cos pomoze na moja dolegliwosc badanie rtg nic niewykazalo wiec jest sens aby isc??pommozcie

Table tennis..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Powodem są bóle głowy?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
zapomnialem dodac przepraszam dolegliwoscia nie sa bule glowy tylko bule kolana:(

Table tennis..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Jesli zlecono, trzeba robić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Badanie rtg w przypadku urazów kolana nie jest badaniem mierodajnym,więc ciesz się,że dostałeś skierowanie na MRI.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 22600 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 112308
Miałam robione obrazowanie MRI właśnie w celu diagnozy problemów z kolanem. Nic strasznego/bolącego. Leżysz sobie nieruchomow w "tubie" przez 30-40 min i to wszystko.
Jak napisano wyżej, ciesz się, że dostałeś skierowanie na rezonans. Lekarze raczej niezbyt chętnie je dają. MRI to chyba najdokładniejsze z nieinwazyjnych badań w tego typu problemach.

Zmieniony przez - Grasik w dniu 2008-05-14 21:34:28

28:06:42:12
That is when the world will end.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15
aha dziekuje za takie odpowiedzi jakos bardziej pozytywnie nastawiam sie na to badanie tylko najgorsze jest w tym wszystkim zeby ono nic niewykazalo bo niechce miec sezonu w plecy zaraz po awansie do wyzszej ligi pozdrawiam i dzieki za odpowiedzi.a jeszcze jedno to badanie daje 100%%pewnosc??

Table tennis..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Nie,nie daje 100% pewności,ale jest najdokładniejszym badaniem z tych nieinwazyjnych

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41
Erocie idz na rezonans magnetyczny, bo to jedyne racjonalne wyjscie, zeby dowiedziec sie co Ci dolega, wylapuje on najbardziej szczegolowe rzeczy, ktorych nie widac na RTG. Jesli wiec masz taka szanse to jak najszybciej sie tam wybierz, mi ocalilo noge, bo wykazalo, ze mam zerwane wiezadlo i w pore rozpoczelam leczenie. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
Witam,
chciałbym zapytać, czy jak ktoś maił robiony rezonans magnetyczny kolana u jednego doktora i ten nie wykazał nic i poszedł do innego doktora aby jeszcze raz zerknął na RM, a ten skierował go na usg kolana, to czy jest sens robić usg jak mam rezonans kolana???
Czekam na odpowiedź i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 428 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1818
Tak, lepiej zrób jeszcze to usg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zawroty głowy

Następny temat

serce? chyba

WHEY premium