SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna skóra;/// Moze ktos wie co to jest.

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3087

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzykacz z działu Zdrowie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736


Siemka moze ktos wie co to jest, nie wiem skad sie wzielo robi sie czerwone głownie jak umyje twarz i skora tak sucha, smarowalem kremem nivea ale chyba nic to nie daje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 18
sprobuj nie myc skory mydlem ani zadnymi tanimi zelami!!
Kup w aptece cos do skory atopowej lub alergicznej, bez srodkow zapachowych i innych dodatkow, oraz kremik do takiej samej skory.proponuje tez unikac slonca. Pozdrowki

It doesn`t happen to your body;You make it happen.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736


.

cos takiego wyskakuje mi tez na czole;/

Zmieniony przez - Cyber_89x w dniu 2008-05-18 13:01:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
moze dermatolog...?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
tak mialem isc tlyko jakos wybrac sie nie moge i myslalem ze ktos powie mi szybciej co to moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
Wygląda jak jakaś reakcja alergiczna.
Nie swędzi Cię to?Bo może to atopowe zapalenie skóry?
Tak czy inaczej, jeśli nie zejdzie w ciagu paru dni, do dermatologa musisz się przejść.

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
wiesz swedzi ja to mam z 2 miechy myslałem ze przejdzie a tu ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4405 Wiek 5 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 46052
No to pewnie atopowe jak nic.
Idź do lekarza bo nie ma na co czekasz, jeśli to atopówka to niestety szybko się z tego nie wyleczysz

"The wise win before the fight, while the ignorant fight to win."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1066 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13736
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 4311 Wiek 32 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 16683
AZS nie tylko wysypka sie objawia przeciez...
http://www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Strona_główna 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy białko ma cos do tradzika ?

Następny temat

Skrzywienie kręgosłupa

WHEY premium