SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja w TS

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4873

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
dokladnie... raczej niemozliwe jest stracenie tylu kg tluszczu w takim czasie nawet na 'mocnych' srodkach... poza tym 4g bialka to raczej za duzo bo organizm i tak nie bedzie w stanie tego 'zużyć', kiedys czytalem badania ze 2,5g w zupelnosci wystarcza nawet przy ciezkich treningach

kiedys zrobilem cos takiego ze wlasnie nagle ucialem wegle , dodalem bialka, i sila spadla masakralnie... nie polecam

co do redukcji to tak jak pisal wzorek, po treningu dodawaj troche rowerka/orbitreka/biezni i tyle

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2013-03-16 23:34:21

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1489 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13806
Wyraźnie napisane, że chodzi o zbicie wagi przed zawodami. Rozłóż to na 2 tyg zamiast na 2 dni i polecisz minimalnie z siły.
Nie chodzi o wykorzystanie białka jako budulca, tylko białka jako źródła energii i przyspieszenia procesów metabolicznych stąd taki gramaż.
A manipulowanie białkiem jest śmieszne, chyba że robimy zjazd z 6g* do 3g, to ok.
*Takie dawki aplikuje choćby Dante Trudel swoim podopiecznym.

mój DT->http://www.sfd.pl/Autopsy_Exercises_in_Extremity/cel_600kg_w_TS-t681885-s6699.html#eot

Powerlifting is an external view of how pissed off I really am at the world- Kirk Karwoski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
No właśnie autorowi nie chodzi o zbijanie wagi przed zawodami,lecz o zwykłą redukcję podczas trenowania TS...
W takim układzie dla Niego niema znaczenia czas potrzebny na zbicie fatu,ale głównie utrzymanie siły...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
a co Pan W Z O R EK mysli o stosowaniu spalaczy ? i jesli tak to jakies konkretne Pan poleca ?

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
Kamil nie Panuj mnie ,tutaj wszyscy maja tyle samo lat...przynajmniej ja tak uważam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
ja tam czuje szacunek do starszych madrzejszych ludzi

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
no pięknie teraz pojechałeś...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
oj kurde ! wiadomo o co chodzi tak bylem wychowany i juz

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5258 Napisanych postów 19362 Wiek 58 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 336272
ukłon w stronę rodziców...ale przechodzimy na TY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4450 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 56524
no wiec co myslisz o spalaczach tluszczu ? uzywasz ? jesli tak to jakich ? mysle nad kupnem z 2 powodow... za duzy brzuch i potrzebuje jakiegos pobudzacza zeby mi sie tak chcialo cwiczyc jak mi sie niechce...


no i jeszcze mam problem ze jestem strasznie zniszczony na drugi dzien po kazdym treningu... wszystko mnie boli i nie mam sily...

Zmieniony przez - __Kamil__ w dniu 2013-03-19 19:47:51

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból dłoni przy WL

Następny temat

Puchar Euroregionu Nysa w Trójboju Siłowym

WHEY premium