SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

redukcja masy ciała i opony przy przepuklinie kręgoslupa

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 791

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

mężczyzna

Wiek

33

Waga

107

Wzrost

185

Cel treningowy

redukcja masy ciała i opony brzusznej

Staż treningowy na siłowni

żaden

Uprawiane inne sporty

okazyjnie rower i basen

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

pełny dostęp do wszystkich siłowni

Dieta

na ta chwilę brak, nieregularne posiłki

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

Przepuklina odcinka L5/S1 kręgosłupa lędźwiowego

Zażywane suplementy

żadne

Ostatnio przerabiany plan

nigdy żadnego nie przerabiałem

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

niski poziom siły i kondycji
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 41 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 0
Witam wszystkich.
Mam 33 lata, ważę 107kg, obwód pasa 107 cm, wzrost 185cm
Od 10 lat większość dnia spędzam w samochodzie albo przed komputerem...taka praca.
Ok 3 lat temu wykryto u mnie dużo przepuklinę odcinka lędźwiowego kręgosłupa no i z automatu zakazano wszystkiego co związane ze sportem. Troszkę popracowałem nad kręgosłupem i narazie nie boli ale schorzenie nadal jest więc muszę dobierać trening tak aby nie obciążać dolnego odcinka kręgosłupa a to takie proste nie jest z tego co widzę.
Chciałbym zrzucić brzuch i zredukować masę ciała, nie zamierzam robić z siebie kulturysty ani greckiego boga tylko poprawić sprawność fizyczną i schudnąć zwłaszcza na brzuchu.

Mam ogromną prośbę o wskazówki jak zacząć ćwiczyć (oczywiście uwzględniając kręgosłup) i manewrować dietą aby redukcja była skuteczna.

Z góry bardzo dziękuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kettlebell ( Początkujący)

Następny temat

Dobór suplementów :)

WHEY premium