SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

razak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3896

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 487 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4585
A brałes ta mete?Widziales tabsy na zywo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1936 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44135
a jak zobaczysz tabsy to bedziesz wiedzial jakie jest stezenie
napisalem ze mysle ze niema 10mg

SŁABI PSYCHICZNIE MUSZĄ ODPAŚĆ

Doping

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 24 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Dokładnie j/w.. Lodzianin no nie lubie,bo jak widze co robi a raczej jakie sa efekty w porównaniu do tych,które winny być,no to wybacz...
To jak z kobietą,wybierasz madrą i ładną a nie głupią i brzydką a firme Razak to porównałbym do ładnej,ale głupiej więc rzecz gustu,nie wszystkim sie podoba i nie spełnia wszystkich kryteriów

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94645 Napisanych postów 364619 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669606
ok mądrze powiedzianeu mnie małolaty ją szmią i są zadowoleni a jadą solo.A stężenia nigdy nie można być pewnego w underach niestety

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 212 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7123
ladna to ona calkiem nie jest

metan, szczegolnie pierwsze serie ( nie wiem jak kolejne) dziala bardzo dobrze, obiektywna ocena po braniu solo, dziala napewno lepiej niz "markowe" axio
wino tez dziala bardzo dobrze, nie ustepuje stanoxowi, a cena lepsza

ciekawi mnie jak niektorzy ustalaja, ze tam nie ma 10 mg
na podstawie innych underow ?
wiedza, ze tam jest 10 mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1678 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
Metki Razaka nie jadlem...ale biore teraz Winko od Razaka i klepie ostro...watroba kazdego dnia wola o pomoc Nie ma sensu liczyc czy ma 10 czy 9...tak jak Lodzianin mowi, to chyba najlepsze orale z underow teraz, a jak ktos na undery sie decyzuje to musi sie liczyc z tym ze kontroli te srodki nie przechodza i nikt nie zagwarantuje deklarowanego stezenia.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
F1.08 w jakich dawkach bierzesz to winko ??

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1678 Napisanych postów 3705 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39238
Na razie 30mg ale w tym tygodniu bede zwiekszal do 40 chyba(jak watroba da rade )

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 826 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 33987
ok
ktory to juz tydzień ??

Sog.

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tez mam zamiar zapodac winko razak w drugiej czsci cyklu, podobaja mi sie opinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Deka farmaceutyczna

Następny temat

PH+SAA - cykl 6 miesięcy...masa 2009

WHEY premium