SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanko o zastrzyki

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
mam problem bo wale bolda 200mg ew testa ean 250 mg e5d i testa propionatka 100mg e2d i kurde tak mi sie ten tydzien układa ze mam co dzien od poniedzialku do piatku zastrzyk :P a jak se wbilem teraz w lewy pośladek 2ml testa i w prawy bolda 1ml to juz od 2 dni tak mnie lewy posladek nap.....:P ze niewidze możliwosci zeby tam robic :P no i prawy też nie wytrzyma co dzien zastrzyku i bede musiał walic w udo- ma ktos podpowiedzi jak robic w udo bo zawsze tylko w d.. waliłem
jak macie jakieś linki to tez mile widziane
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
1 rada: uloz dobry cykl bo "testa ean 250 mg e5d i testa propionatka 100mg e2d" to niezbyt dobre polaczenie

2 rada: www.sportinjections.com 

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1410 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 14551
www.spotinjections.com jak juz cos

Zycie to nie bajka....
Ani nie film akcji!
Ani nie ring!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
no ale ja propionata dostalem za darmo 5strzłow 100mg 1ml i sobie wrzucilem na kick start :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
w udo prosta sprawa.wymierzasz srodek dlugosci i szerokosci czworoglowego i walisz

Zmieniony przez - t0nix w dniu 2007-03-24 20:10:04

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2299 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 14249
moj blad sory

It's kind of fun to do the impossible.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
Releaser myslisz ze na kick start to zly pomysl??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 608 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4916
dobra zaraz próbuje ale troche sie cyram dzieki wielkie za linki jak przezyje to zaraz napisze relacje macie jakies szybkie krótkie wskazowki to jeszcze napiszcie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 545 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4566
to ze boli to norma :)

czy to laska czy to chlop sezonowcom mowie stop

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2506 Wiek 44 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 26492
nie zapomnij odciągnąć tłoczka

CEL CYKLU: wypchnąc na klatke ponad 120kg i powiekszyc sie wyglądowo....ło ku..waLOL

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

3 cykl - doradźcie

Następny temat

PROP + SUPRA ??

WHEY premium