SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie o "ARMAGEDON"

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1644

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7438
siema! moj staz to ponad poltora roku ! wymiary sa w profily > troche spadlem po chorobach ! czy jest sens z mojm stazem zaczynac trening "Armagedon" ? nie chodzi mi o jakies strasznie duze łapy ale chcialbym teraz jak najszybciej nadrobic spadki po chorobie! jestem juz po 2 tyg. lekkiego treningu < tak na rozgrzewke> wiem ze ramiona nie urosna duzo, zadowole sie poprawieniem ksztaltu itp. czy moge zaczac ten trening???

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak mozesz to daj linka to tego planu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11231
Siema!

armageddon- https://www.sfd.pl/temat30054/

jeszcze chyba za krótko ćwiczysz żeby sie zabierać za tak ciężki plan.powinienes mieć jeszcze efekty jak bedziesz trenował normalnie
ale rob co chcesz

Zmieniony przez - ronnie10 w dniu 2005-06-06 12:32:04

>>Co ty se myślisz ,że ja se myśle to co se myślisz??<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7438
ogolnie to wszystko ma wygladac tak: zaczynam poraz drugi stosowac "cykl Dąbka" i chce przy tym cwiczyc tylko Armagedonem + A6W i tyle !!! reszta jakos wyglada !

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 313 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7438
witam !! jestm juz po drugim tygodniu treningu Armagedonem i przyszlo mi w bicepsach po 0,5cm. i rece ogólnie wygladaja lepiej. Podoba mi sie bardzo ten trening ! opisze dalsze postepy po kolejnych dwoch tygodniach ! pozdro !

Ciezki charakter wiem mam z natury ale chce wierzyc w slonce nie chce juz wierzyc w chmury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 53 Napisanych postów 7776 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 40781
Daj sobie spokój z armagedonem jak szybko Ci przyjdzie tak szybko Ci spadnie..
Moim zdaniem trening jest do dupy...
Weź lepiej sprobuj treningi z serii "porusz swoje...."

Mam przyjazną materie i jem węglowodany

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening cykliczny

Następny temat

Siłownia = obawy. Cel = masa :-)

WHEY premium