SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do Roid_rage

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
k1 nie swiruj. roid zna sie zna. jego teoria ma glebsze podloze niz myslisz. ale i tak nie zmienia to faktu ze uwazam ze nie sporo sie marnuje przy tak krotkim stosowaniu dlugich estrów. jescze enan jak enan. ale deka 2tyg tak jak w innym poscie bylo pisane to juz lekka przesada wg mnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 1025 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8980
jak by się znał to by nie pisał głupot no i by wyglądał a jego zdjęcie jak na ten tytuł bawi mnie

...wole usiąść,zjeść,bez ciśnień pomyśleć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
To, że Arnold jest gubernatorem - to ewenement.
Tutaj rozumu nie mierzymy centymetrem, ani opiniami o wyglądzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1453 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 20850
Walka z wiatrakami :)

K1pl idz do biblioteki popros pania o jakakolwiek ksiazke z tematu zastosowanie androgenow w hormonalnej terapii zastepczej i otworz strone na preparatach testosteronu.
Wtedy sie przekonasz kiedy "dziala" testosteron z estrem enanthatu :P

".... Then we'll see which are better, his steroids or mine"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
"enan zaczyna działać po 2-3 tygodniach" gorzej niz zalosne krytykowac kogos majac taka wiedze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3110 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 26608
roid dobrze. masz racje. ale nie o to sie rozchodzi. enan dziala na jakims poziomie juz w organizmie, ale praktyka pokazuje ze prawdziwe pozadne dzialanie WIDAC pózniej, a jak odstawiasz srodek to niby jest jescze pare tyg ale wymierne dzialanie juz slabnie szybciej.zreszta sam powiedz jakie moga byc pozadne przyrosty dobrego miecha w tak krociotkim czasie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
poziom testa we krwi rosnie szybko ale zastosowanie w BB to inna bajka. nie bede sie wypowiadal bo nie lecialem tym sposobem,ale wypowiem sie jesli chodzi o jmoje rozmyslenia na ten temat. IMO nie ma sensu3tyg enana. tyle ode mnie. dziekuje za uwage

DreamChaser

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1779 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11348
no to moze ja sprawdze jak to dziala w rzeczywistosci(akurat mam dobrego enana), problem mialbym wlasciwie tylko z odblokiem

przy cyklu
1 375 enan
2 250 enan
3 250 enan
1-3 trenadrol 2t dziennie

clom w systemie 522211111111 dalby rade?

wczesniejsze cykle nawet 16tygodniowe konczylem samym clomem 30-36tabs w podobnej konfiguracji i za kazdym razem bylem odblokowany, wolalbym jednak nie zrec go tyle jesli nie jest to konieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
juz nic

Zmieniony przez - Joy w dniu 2010-01-06 18:22:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 20544 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 125836
no musze zapytac

powiedzcie mi ile Wy miecha zrobicie na 3 tyg enana w dawce 250mg/week

albo ja jakis niedouczony jestem albo nie wiem,ale nie ogarniam tej kwestii

DreamChaser

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z WINKIEM

Następny temat

cypoionat.

WHEY premium