SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie do Judoków i Zapaśników

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3801

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Chłopaki

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 10091 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53086
Do sportu to go tutaj nikt nie zniechęcał.

Gory upajaja.Czlowiek uzalezniony od nich jest nie do wyleczenia.Mozna pokonac alkoholizm,narkomanie,slabosc do lekow.
Fascynacji gorami nie można.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Bicie się w szkole jest taaakie złe i ogólnie jak bicie się to tylko na sportowo!





A teraz na serio:



Zapisz się na jeden ze stylów które wymieniłeś.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
już trenuje kyokushin budo kai,stójka jakoś idzie parter też ale klincz i obalenia to masakra wiec się pytam

Osu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Jak klincz i obalenia to zapasy, styl wolny powinien Cię bardzo dobrze przygotować do obrony przed obaleniami, rzuty zapaśnicze są też o tyle skuteczne, że nie bazują na chwytaniu za szatę przeciwnika, jak style japońskie. Ja na twoim miejscu brałbym zapasy, powaga

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 133 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1695
dzięki

Osu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 163 Wiek 47 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9874
Najlepiej to żadnego rzutu nie próbuj w szkole, spadnie ktoś na głowę i bedziesz miał masę nieprzyjemności, nie bedzie tłumaczenia że on zaczął...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1325 Wiek 50 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7348
Na ulicy najbardziej skuteczne te rzuty, które potrafisz zrobic automatycznie w walce sparingowej. Inne sa po prostu nieskuteczne i grożą tym, że zostaniesz zbutowany. Suples jest nie do przebicia, ale to trzeba sporo umieć.

My baby shot me down ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Tak szczerze, to ja bym się bała robić suples na kimś niewytrenowanym, przy upadku na twarde podłoże. Mogłoby się skończyć bardzo nieciekawie.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43
Walnij komuś suplesa, kołyskę lub biodro :) mój kumpel raz rzucił gościa ten źle stal na nogach i poszło złamanie otwarte kostki, wiec lepiej uważaj z tym. Dla mnie najlepszym rozwiązaniem jest duszenie na ręka głowa, każdy wymięka :D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomóżcie mi to odnaleźć :D

Następny temat

Boks a poziom testosteronu

WHEY premium