SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3336

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w dodatku nie potrzeba mu tesciem sie truc bo on i tak w tym wieku ma jego nadmiar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
a jestem ciekaw czy po pierwszym zrobił PCT , ale to chyba raczej pytanie retoryczne by było ...

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 626 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6038
on i tak zrobi sobie ten cykl , a w 2007 roku napisze nowy temat: ,,miałem 16 lat i byłem głupi bo nie słuchałem jak mi dobrze radzili''

chcesz być jak olbrzym ,to ćwicz jak olbrzym
nie zaglądaj tu: http://www.sfd.pl/temat170674/
Legio patra nostra.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 928
chyba sami wieci jak jest :) ładnie mi poszło po pierwszym cyklu i ładne miałem przyrosty,to mnie ciągnie dajel odczekałem sobie 4 miesiące po pierwszym cyklu i napewno jeszce poczekam z miesiąc i sobie zrobie drugi cykl,i już po tym koniec z sterami :) może być??? wiem że mi dobrze radzicie. :) Dlatego chcę ostani cykl dobrze skączyć i już pużniej nie myśleć o sterach,dlatego bym bardzo dziękował jak byście mi doradzili ten ostani cykl jak i co mam wziąść do decy.... Dzięki za wszystko!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679732
Ostantni!!!??? Jasne, kogo ty koleś oszukujesz. Zamiast się brać za sterydy poprawiłbyś lepiej swój trening. Założę si e że madz beznadziejny plan treningowy
Absolutnie nie chce tutaj nikogo umoralniać, bo wisi mi co z tobą będzie. Powiem tylko tyle - ćwiczyłem kiedys na siłowni, na której umarł taki dzieciak jak ty, i stało sie to podczas ciężkiej serii wyciskania na płaskiej ławie. Pikawa mu nie wytrzymała, a na dobitkę zgniotła go sztanga. Też miał 16 lat i miał fajne przyrosty.
Żeby stosować sterydy trzeba mieć coś w głowie, bardzo dużo wiadomości. Ty nie masz ich nawet tyle żeby poprawnie rozpisać sobie kreatynę, nie mówiąc już o takich prochach.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 928
jasne fajna bajera nightingal ty powinieneś iść do programu "Niewiarygodne ale prawdziwe" hahahaha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 928
jak bys chciał wiedzieć to plan jest za***isty,jak by był do bani to bym nie miał tak ładnych przyrostów,nawet stery by nie pomogły jak bym miał plan do dupy i jeszce się*****owo odrzywiał więc mam jakieś pojęcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3735 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17159
dymek_16 prosisz sie o bana

¤¤ członek-mafia.suple.hardcor.pl ® ¤¤

¤¤ Wejdz na pajacyka http://www.pajacyk.pl ¤¤

Mam braki jak każdy , staram sie je zawsze minimalizować, aby pomagac sobie i innym®

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 928
ok zaczynamy cyklik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
zacznij sie leczyś chłopcze miętowy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SAN Tight + Winstrol tabl. [stanabol]

Następny temat

ODBLOKOWANIE Po mecie i omie

WHEY premium