SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytanie...

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2413

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
wiem flez ze to wkurqia ale po to jest forum znam osobiscie typow co startowali z zerowo wiedza zaczynajac od omki a dzis sa dobrymi zawodnikami bo koks ich wciagnal i naprawde dobrze im teraz idzie a takim jak domino lepiej czasem wytlumaczyc cos zeby sobie wiekszej krzywdy nie zrobili-dawaj soga domino...

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 146 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1031
song poleciał dzieki jeszcze raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ja bym wolał żeby ich sport wciągnął nie koks,tacy co zaczynają od koksu daleko nie zajadą ,no chyba że cały czas będą jechać na bombie
oni tylko ćwiczą jak wbijają ,jak nie wbijają to mają to gdzieś
też zaczynałem na siłowni gdy do netu dostępu nie było ,na siłowni nikt nie miał konkretnej wiedzy na temat prawidłowego odżywiania ,nie wspominając o dopingu
omka i meta to był jedyny znany koks
ale w miarę próbowałem się dowiadywać co do czego,na początku zjadłem metę (tylko że wtedy było 1 mg i jadłem po jednej) bo mi kolega powiedział że to jest dobre a białka mam nie jeść bo jest syf i tak też zrobiłem
ale w końcu zrozumiałem o co w tym wszystkim chodzi ,
a teraz od razu omka ,ryj spuchnięty i napinacze chodzą,po sezonie wracają do swoich pierwotnych rozmiarów i tak w kółko
teraz mają czasopisma kulturystyczne,internet itp
ale i tak mają to w dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
ja to znam flex bo prawie ten sam rocznik jestesmy wiec tez przez to przechodzilem,nie jestem moze guru silowni ale bez saa tez mi sie ciezko odnalezc niestety,poza tym kocham te kombo gym+saa dlatego siedze w dopingu i czuje sie tu jak w dzieciak w pisakownicy,kocham testowanie na sobie koksu i innyxh dopalaczy,jak by nie to ze podupadlem na zdrowiu pewnie wszystko poszlo by innym torem ale coz poza tym ajk moge to pomagam malolatom,nie tylko w necie

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
deca to syf , zablokuje nic poza tym , androgeny zawsze beda fundamentem cyklu , z decom caly swiat zachodni sie zegna , taka jest prawda.

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
kingkong się pojawił
jak forma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie jeden powie ze deke jest przereklamowana, wystarczy sprobowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82731 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699755
ja nigdy nie przepadałem za decą
ale teraz znowu się skusiłem ,jestem w 4 tygodniu i odczułem mocny spadek libido
chyba to już ostatni tydzień,zmieniam na bolda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
taa to juz nie to samo jak deka zbijesz test bombe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
forma jest bo byla , twarz nieco zmienila sie , ale takie efekty ubooczne to niewiele

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok po cido

Następny temat

2 cykl.. tabs

WHEY premium