SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pytan pare zanim znowu strzele w dupale

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3370

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Witam Was, na poczatek ankieta:

1. WIEK: 22
2. WAGA: 100
3. WZROST: 186
4. WYMIARY:
-biceps: 44-45
-klatka: b/d
-udo: b/d
-pas: 89-91
5. STAŻ NA SIŁOWNI: trudne pytanie...bez opjerdalanja sie ok 3 lat, wczesniej stycznosc slaba...
6. DIETA: carb cycling
-białko: 220
-węglowodany: -
-tłuszcz: -
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
meta 100tab scanbech...wy***unia
Ilium stanabolic 50mg e2d + prop (ruskie rakiety) 50mg e2d oba produkty j/w fake'i ...w zasadzie do dzisiaj nie wiem co moja pupka przyjela ale nie bylo to na pewno wino...
omnadren e7d przez jakies 6tyg pozniej e5d jakies 8 tyg
to wszystko na poczatku tamtego roku a w tym
wino stanogen z DL piramidka max 30mg ed + prop blue dragon 100mg e3d...kosa powiadam ;)
teraz susta e7d + stanogen raz jeszcze w stalej dawce 20gmg ed
8. TRENING: split 3x ,aero jak tylko mi sie przypomni ;) 2-3x
9. CEL CYKLU: fat burning, jakosc miesa
10. OSTATNI CYKL I ODSTEP CZASOWY OD JEGO ZAKONCZENIA: patrz pkt 7
11. POZIOM BF%: nie mam pojecia ale jest w normie...
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): tycia...raczej mezomorfik
13. STAN ZDROWIA: dobra
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: w normie..na lbie geste i bez omalpienia na klacie/plecach ;)
15. PPM (podstawowa przemiana materii): mezo
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 150
-martwy ciąg: ok 200
-przysiad: 180x4

PYTANIE: w koncu ;) wiec tak, ostatnie 2 cyklony w tym roku byly slabe o ile prop+wino mnie porobilo to susta raczej wy***** i robi mnie tylko wino ale ze wzgledu na dawe delikatnie dlatego chcialem teraz przywalic trena tadammmm...lajtowo e2d 50 mg...wlasciewie juz zakupilem trenik dokladnie taki

(Alchemia 100mg/ml) i chcialbym dowalic cos jeszcze...myslalem nad jakims mixem 350 i boldzie...wiem ze mix moze mnie podlac ale jak mam poleciec dluzej, celuje w ok 12-15tyg. to wolalbym uniknac propa...odblok...oczywiscie hcg poleci ale nie mam opcji trzymania go w lodowie i tu tez licze na Wasza inwencje tworcza ;)dzieki z gory!

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
UP!
why? bo wlasnie dorwalem towsa i mam znowu male pytanie...
dostlem tri-tren pro.chemu i zastanawiam sie czy bic 0,5ml e2d czy 1ml. e4d?
do tego (juz sie ktos o to pytal ale nie moge znalezc) czy hcg przetrzyma mi 10tyg?

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21797 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Rozpisz dokładnie ten cykl.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
sory za niezbyt szybki refleks ;)

zapomnialem ze rok temu walilem tez finabol 30 + propa z IP 150mg. e2d oba. fina wyyebunia niestety...

co do tego cyklu myslalem nad:
tren 1-6 50mg e2d
bold 1-6 200mg e7d
bold 7-15 300mg e5d
omo 1-6 250mg e7d
omo 7-15 250mg e5d

na koniec myslalem tez o dorzucenia stanogenu ale poprzednie 2 cykle byly z nim w roli glownej...wtedy opcjonalnie 10-16 40mg ed

odblok oczywiscie tez przewidziany ale chcialbym uniknac trzymania w lodowie hcg wiec myslalem o 2000i.u e3d 2tyg. potem clom 2/2/2/1/1/1/1...

co do cyklona to zaznaczylem ze mial byc glownie w strone wycinki, gestosci a wrzucilem ome co troszke sie kloci ze wzgledu na zalewanie ale omo bede mial real a z np susta jest roznie dlatego "jak sie nie ma co sie lubi" ;) 15 tyg na propie moze byc zbyt bolesne...jezeli macie inny pomysl na testa w czasie cyklu to bede wdzieczny za kazda rade ;)

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
moim zdaniem bolda jak na twoja mase to za mało i za krótko, 400 to minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
w zasadzie nie upieram sie przy boldzie...na pewno test+tren poleci a 3ci srodek jest do "dogadania"...jezeli ktos ma jakies pomysly to smialo...deca, npp odpada z powodu trena, przyblokuje jak ta lala a przyda mi sie fallus w ciagu tych 15tyg ;)

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 218 Napisanych postów 10273 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 155424
ja bym bolda zaczal 400 a potem podbil na 600 albo wedlug uznania stala dawka,ale 400 minimum
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
tren 1-6 50mg e2d
bold 1-15 400mg e7d
omo 1-10 250mg e5d
prop 11-15 100mg eod

jeszcze ewentualnie omke bym na jakiegos enana zamienił

Zmieniony przez - dachu127 w dniu 2011-05-31 12:05:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Ja bym tak poleciał:

tren 1-6 100mg e2d
bold 1-15 150mg e2d
enan 1-15 150mg e2d
cypio 1-15 150mg e2d
prop 16-18 100mg e2d

Długie estry co 2 dni razem z trenem, żeby mniejsze ilości płynu jednorazowo w siebie aplikować, żeby mieszać wszystko w jednej strzykawce i żeby się nie pokiełbasiło z liczeniem co w jaki dzień przybić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1119 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 36604
Tren juz zakupiony mowisz, nie ma opcji wymiany na tren E? Taki bardziej by pasowal do tego cyklu.

Jesli nie to trudno mozna wrzucac taki chodz wlaczylbym go od 3-4 tygodnia jak sie testo rozbuja.

DrRezio jaki cel jest laczenia enana z cypio? Srodki niemal identyczne ja bym polecial mixa, nawet jak podleje to na propie ladnie woda zejdzie a moc wieksza.

1-12 Mix 500mg week
4-10 Tren 50mg e2d
11-16 Wino 50mg e2d albo 30-40mg w tabsach (mnie 50mg ed dobrze robilo )
13-16 Prop 100mg e2d

Ja to cos takiego mysle bardziej... z boldem nie poradze bo jeszcze nie stosowalem i z trenem ciezko to polaczenie widze jako ze oba wplywaja na gestosc krwi i nieraz mi na samym trenie propie i winie ciezko bylo dac rade bez aspiryny na rozrzedzenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 28 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Rezio mysle ze dawki trena i testa zdeka za duze...chociaz pomysl z biciem wszystkiego e2d zacny...

cyklon DeDe bardziej mi przypadl do gustu tylko znowu pojawia sie wino...moze masterka na zakonczenie ale nie wiem czy nie jestem zbyt zlany zeby go zauwazyc...i dlaczego konczycie propem?nie moge zejsc z mixem?

1-16 mix 250 e4d (sprawdze poziom testa i okaze sie czy susta dziala ,jak tak to w to miejsce poleci wlasnie susta)
tren 50mg e2d moooze uda mi sie zamienic na E

i cos miski na zakonczenie...wino jezeli juz poleci to max 5 tyg bo strasznie czuje ze stawy mi siadaja dlatego tez nie chialbym konczyc tym srodkiem i licze na Wasza inwencje tworcza .

urodzilem sie slaby...zyje by to zmienic....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Możesz kończyć długim estrem tyle, że musisz wykalkulować w którym dniu Clom uderzyć.

Enan z Cypio łączę i mam taki miks. Czasami w miksach underowych nie wiadomo co tam siedzi czy jeden estr czy jakaś mieszanka - a tu jest pewność, bo sam zmiksujesz.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cidoteston + Clenbuterol

Następny temat

jaki nandrolon???

WHEY premium