SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pudzian

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 8705

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Chętnie bym zobaczył Pudziana w K-1 ale wątpie żeby sobie tam poradził w ogóle wątpie żeby doszło do takiej walki, siła siłą ale jak z kondycją i szybkością?

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1172 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28765
Nie wiem czemu tylu z was uważa że pudzian przegra,tyle lat trenuje sporty walki do kondycji tez przywiązuje dużą wage wystarczy wejść na jego stronke poczytac o jego treningach ale sie jego samego zapytać.Wdg.mnie ma szanse zrzuci troche masy wolny to on nie jets nie pamiętam w ile biegnie do setki nie chce powiedzieć źle ale robi to szybko nie jak na strongmana szybki tylko wogóle jest szybki mógłby namieszać sporo w tym sporcie a znając jego do walki napewno przygotuje sie na maxa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Tylko że on ma pewnie małą masę naturalną. Spoooooro kilogramów nabił na siłowni, a taka masa jest niewiele warta w sportach walki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Nigdy nic nie wiadomo, możliwe że dobrze sobie radzi w sztukach walki ale K-1 to jednak jest b.b. wysoki poziom. Jest jeden sposób żeby się przekonać.

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Masa w K-1 jednak jest warta uwagi.Przykład:Bob Sapp.A teraz jest słaby poziom w K-1,więc Mariusz może powalczyć.Ale i tak taki Jerome Le Banner czy Sefo,Hoost nie dadzą mu większych szans.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4058
Słaby ale ... no właśnie , wcale nie słaby poziom

--
It was my only wish to rise above these jelous, coward mothaf***ers I dispise.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Nawet Saleta by go rozwalił bez problemu. Ma lepszą masę i o wiele większe doświadczenie od Pudziana.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Saleta by go rozwalil,ale już Hoost miał problemy z Sappem.Jerome też nie mógł sobie ostatnio poradzic ze zwycięstwem z Sappem,ale Saleta uważany za cieniasa prze ludzi z forum pokonałby go bez problemu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1092 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4309
Ale ja nie mówię, że Saleta pokonałby Sappa, ale Pudziana!:
- Saleta ma większą masę(mówię tu o masie naturalnej, a nie o nabitej ze sterydami i odżywkami),
- Saleta jest wyższy o 10 cm(ma 194, natomiast Pudzian ma 184),
- Saleta jest mistrzem świata lub Europy(nie pamiętam dokładnie) w kickboxingu,
- Saleta jest mistrzem Europy w boksie.
Wystarczy?!??! Jeśli nie to podaj mi chociaż jeden atut Pudziana nad Saletą oprócz tego, że na klatę wyciska 250, co w walce zbytnio sie nie liczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1609 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12461
Myślałem że piszsesz o Sappie.W walce Sapp-Hoost tez pisano ze Sapp nic nie umie.Saleta zgadza sie osiągnięcia ma,warunki fizyczne też imponujace ale na razie nie myślę o takiej walce (Saleta-Pudzian) bo do nie j nie dojdzie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

O ŻESZ...PUDZIAN W K1

Następny temat

Medycyna Sportowa

WHEY premium