SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przerwany cykl teść+deca , odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
1. WIEK:40
2. WAGA:69
3. WZROST:172
4. WYMIARY:
-biceps:38
-klatka:110
-udo:
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI:4lat
6. DIETA: Obecnie brak liczonej diety ( zdrowe odżywianie)
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: oxa 2 lata temu . obecnie teść +deca od 4tyg
8. TRENING: siłownia
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: pierwszy cykl
11. POZIOM BF%:20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): normalna
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB PO ROSTU OWŁOSIENIA: łysienie, duża ilość owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii):?
16. WYNIKI SIŁOWE:
- klata:3x10x60kg
- martwy ciąg: ?
- przysiad:?

Witam , cykl zacząłem od 30 kwietnia testosterone enanthate 300mg 1ml + Nandralone Decanaate 1ml (4 strzaly co tydzień , calosc firmy intense lab
Po pierwszym i drugim strzale super się czułem , natomiast 3 na trzeci strzal zrobilo mi się zgrubienie wielkości śliwki bardzo swędzące i gorące , no myślałem ze źle zrobiona iniekcja i kolejny strzał bardzo się przyłożyłem , dokładnie bez zbędnych ruchów i powoli , no niestety na drugi dzień wywaliło mi gulkę wielkości jabłka , bardzo swędząca i gorąca , dopiero pomogły tabletki na alergie i smarowanie maścią , i to niestety nie koniec skutków ubocznych , zmęczenie makabryczne , bole głowy non stop , brak apetytu , senność , problemy z koncentracja …, brak siły...
Wiec nie chcąc ryzykować nasilenia skutków ubocznych i chce zakończyć cykl , następny strzał powinienem wziąć w sobotę , proszę o info jak z odblokiem po 4 tygodniach ?

Co mam :
OXA 10mg /100tab (chcialbym na niej pozostać teraz)
HCG 5000 IU
Clomiphen Citrate 50mg / 24 tab
Tamoxifen Citrate (Mamofen) 20mg /30tab
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Będąc na oxie sie nie odblokujesz
Cos sie rozjechało,nie lepiej zrobić badań wyprostować sprawy i lecieć dalej??

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
nie mam jak jestem w uk obecnie ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
z moich poszukiwań w necie wynika ze mogę być uczulony na olej używany do rozcieńczania deki (orzechowy i bawelniany) lub teścia :
https://medium.com/@transitus87/ftm-allergic-reaction-to-injectable-testosterone-1d4ac6c877ac
https://www.medicines.org.uk/emc/product/5374/smpc/


Zmieniony przez - 530468234 w dniu 2021-05-25 21:06:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 13 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4160
Spróbuj może wbić z innego labu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Chłopaki w uk robią bez problemowo badania przecież

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
wojtek_p1723
Spróbuj może wbić z innego labu
, kumpel wbija z tego labu kolejny raz zero problemów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
lodzianin1
Chłopaki w uk robią bez problemowo badania przecież
, nie zmienia to faktu gigantycznej reakcji alergicznej ... ktora dodatkowo narasta w tempie wykładniczym . mój koleżka sugerował mi samego teścia wziąć teraz bo może tylko olej z deki mnie uczula ? , a odnośnie odbloku ? jakaś porada jak bym sie jednak zdecydował odstawić , ile i czego i czy w ogóle potrzebny po tak krótkim cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
Więc szybki update , wszystkie negatywne skutki znikły , czuje się normalnie bąbel na dupie znikną również , wszystko jednak wykazuje na silna reakcje alergiczna , wiec nie mam wyboru muszę przerwać cykl , jakieś porady Panowie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94547 Napisanych postów 364497 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669280
Tak badania i pct

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 43 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 337
PODBIJAM :
po 2 tyg. przerwie kontynuuje testosterone enanthate 300mg 1,2ml co 5 dni + 30mg oxa/dziennie
wszystko jest dobrze żadnych skutków nie odczuwam , pytanie jakie badania zrobić kontrolnie ?




Zmieniony przez - 530468234 w dniu 2021-07-15 01:07:41
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lekarz od HTZ TRT Trójmiasto

Następny temat

Wino do cyklu i odblok

WHEY premium