SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przemeczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3592

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
nie dodawałbym masz jego wystarczajaco ilosc poprostu obnizl najpierw kalorycznosc ewentualnie jesli okazaloby sie ich za malo wtedy lekko podbic z tluszczow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
ale ja jestem na masie :) podejzewam ze obciecie 80 g wegli to spadek wagi a
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
Węgle to cukry powodują duży wyrzut insuliny co może powodowac ospałość...tluszcze te dobre sa lepsze od węgli dają energię do treningów do tego bialko i będzie git
Myślisz ze skąd tyle chorób metabolicznych?właśnie przez spożywanie nadmaru węgli i zlych tłuszczów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
Teraz nie wiem co robic czy ketogeniczba czy obniżyć wegle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
Jak obetne kcal z wegli to musze dolozyc tluszcze poniewaz waga mi spadnie na 100 % wczroaj zjadlem 3200 i spadla :( wiec bede zwiekszal dzis do 3300 i masowal przy tych kcal miesiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
bez jeden skrajnosci w druga zeby w ketogeniczna wchodzic od razu, kolejna sprawa ze w dzien nie schudniesz bez obaw obiz wegle ewentualnie podbij lekko tluszcze i obserwuj , jak zmiany jesli chodzi o przemeczenie i o mase
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
Okej ale sam juz nie wiem co o tym sądzić bo dzis w miare dobrze sie czulem a jadę normalnie na wysokich ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Twoja decyzja ja bym obniżył nawet bez względu na to aż tak dużej ich liczby nie potrzebujesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
Ja myśle ze je potrzebuje poniewaz gdybym nie nabijal kcal weglami to waga by spadala a mi zalezy na masie wykonam zmiany ale mam jeszcze 3 mies masy chce to dobrze wykorzystac to jak by mi pan rozpisal teraz makro mam pule kaloryczna 3300 kcal :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
to zywczajnie trzymaj kalorie na podobnym poziomie tylko zmniejsz ww i podbij tluszcze jak to dla Ciebie takie istotne
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszczepienie implantu, a aktywność fizyczna.

Następny temat

Hormon wzrostu

WHEY premium