SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

przemeczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3591

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
pomoze napewno w lepszej regeneracji ?? ale moze byc to sprawa z duza iloscia wegli ale nie rozumiem to teraz mam uciac wegle na korzysc tluszczu ?? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Multipac pomoże Ci w lepszej regeneracji, dobrze rozumiem..?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
paterson123
Wazeb64 kg mam 16 lat cwicze na silce od 8 mies lub 9 zazwyczaj jem dziennie od 300g ryżu 400g ziemniaków 60g owsianych 250g owoców czasami i jakieś przekaski np wafle ryzowe dziennie 420g węgli jadam oczywiście powyżej wymieniłem wszystkie źródła ww staram sie jeść złożone ponieważ jestem endo 100%



no to węgli masz bardzo dużo i mogą one Cie ''przymulać'' ale też niekoniecznie musi to być ta przyczyna, od kiedy jesteś na tak wysokich weglach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
od takich wyskoich weglach jestem miesiac i przez ten miesiac albo w polowie bylo takie zmulenie ;) bo od 1 mies masuje na takich ww
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zmniejsz ilość węglowodanów i zobacz jak to wpłynie na Twoje dolegliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
zmiejszyc liczbe wegli i zwiekszyc tluszcze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 135 Wiek 39 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 912
Tak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
to z 420 wegli i 100 tluszczu do ilu zmiejszac wegle i do ilu zwiekszac tluszcze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
dużo coś tego wszystkiego wychodzi u Ciebie, rozpisz dokładnie swój rozkład i jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 782
Znaczy sie wiesz obecnie mam 3200 kcal i waga lekko idzie do przodu daje sobie : 420 wegli 100 tluszczu 140 bialka i jak mowie wychodzi 3200 kcal i waga idzie do przodu :) Jestem endomorfikiem :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wszczepienie implantu, a aktywność fizyczna.

Następny temat

Hormon wzrostu

WHEY premium