SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prosze o dobra rozpiske

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1720

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
nie mialem zadnej diety ...co z tym cyklem robic nie robic ..zmienic cos na co innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
zacznij od diety,wtedy wszystko ruszy,jak przy odpowiedniej diecie złapie cie zastój wtedy łapiesz się za saa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
u mnie dieta chyba ciezki problem pracuje od rana do wieczora czasu niemam na nic cwicze wieczorami ciezko bylo by tego dopilnowac raz pracuje na warsztacie a nieraz pare dni niema mnie bo jestrem na montazu i dlatego jest problem niewiem co z tym zrobic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
cwicze zawsze nie odpuszczam nawet jesli niemam sily jest pozno to nie tak ze sciemniam tyl;lko jak tu wszystko pogadzic mam smaka pyknac mam juz wszystko kupione i co z tym teraz\
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
odzywki tez jem regularnie tylko diety niema
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
alkoholu nie pije wogole ani lyka piwa nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94766 Napisanych postów 364747 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669983
dietę mozna zawsze dopiąć,bez wzgledu na warunki.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
j/lodzianin wystarczy tylko trochę samozaparcia. Szkoda marnować potencjał środków przez niedopiętą dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Czyli jak to rozpisać biorę sie teraz za siebie konkretnie wiem że bez diety też można a motywacji mi nie brakuje z reszta widać po tym co napisałem że nie pije nie pale zawsze cwicze nigdy nie sciemniam że jak nie dziś to jutro odżywki jem dobre kupię co trzeba jeszcze będzie byle ktoś dobrze doradził nie jestem jakimś sezonowcem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 89
Myślę zeby zrobic tak ;
Deca co 6 dni 200mg
Susta co 5 dni 250mg
Dianabol 20mg
I białko weglowodany witaminy aminokwasy wszystko bardzo dobrej jakości biorę to cały czas
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FINASTANE Thaiz Labz

Następny temat

Tren ace

WHEY premium