SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o pomoc w rozpisaniu drugiego cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1546

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
zdaję sobie sprawę że powinienem skrupulatniej liczyć kalorie ale przeraża mnie to dodawanie i ważenie posiłków. Co do cyklu myślałem żeby 1-4tyg brać mete, 1-10 prop i 6-10 wino.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
Zależy mi na masie i boję się że robiąc tylko cykl na propie i winie za dużo nie pójdzie zwłaszcza że jestem już po cyklu na samym propie i po odstawieniu dużo mi zleciało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Pewnie po czesci przez diete duzo zlecialo...wbijanie towaru Cie nie przeraza a liczenie kalorii przeraza,grubo :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
j.w, poleciało bo dieta leży i złapałes wode na cyklu która potem zeszła,brniesz dalej w to samo dostałes rozspiskę i tak zrobisz po swojemu bo juz widzę,po cyklu wrócisz do stanu wyjsciowego na 99% twoja sprawa twoja kasa i twoje zdrowie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364778 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670062
a co za problem ustawić sobie menu na następny dzień i wklepać w kalkulatory?http://potreningu.pl/diety dwie min roboty i wbijasz 50 ml oliwy 800 gr fileta 300 gram ryzu itd i ci wszytsko samo sie sumuje i widzisz czego za duzo co dodać co odjąć,jak zrobisz jakies odstepstwa to nie ma problemu ale jak nie dojadasz to potem leci wszystko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
macie rację muszę w takim razie zacząć od diety, żeby ją dobrze zbilansować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
a co powiecie na cykl który zaproponowałem wczesniej???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 62177
Meta 6 tyg albo wino 8 tyg, zdecyduj się na jeden oral.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
to wezme mete i propa, panuje cykl tak na 10tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 66
a co z odblokiem?? hcg mam wrzucić?? czy tamoksifen wystarczy??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prop solo lub z trenem +arimidex - redukcja - do oceny

Następny temat

Pierwszy cykl

WHEY premium