SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

propozycja organizacji badan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10936

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
byłem na spotkaniu z goscie m z wycziału toksykologii oni się koksem niezajmują wola dragi alegisć mowił ze jak maja problem z jakims koksem to śła to do warszawy to do warszay i teraz napewno przekrece bo niepamietam jak to sie zwało jakaś akademi nauk sportowych 3 coś takiego wiec krk odpada

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3222
boshee sorry za błedy odmóżdżyło mnie ostatnio :P wydziału miało sie znaczyć...

pump it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
efp nie trzeba testowac - wypjerdala z kapci juz na pierwszy rzut oka. przynajmniej jeden under nam odpada.

No właśnie... to może od razu przed pierwszym ewentualnym testem dorzućmy do listy jeszcze te firmy, które nie trzeba testować bo wy******lają z kapci już na pierwszy rzut oka, oraz stwórzmy drugą gdzie będzie sama lipa ogólnie znana i takim to sposobem bez wydania ani gorsza będziemy mieli "wiarygodne" info może co...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3616 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
troche nad tym wczoraj pomyslalem i jednak nie jest to takie latwe do ogarniecia

na pewno nie na publiku

kto chetny na zbadanie czegos -> PRIV.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
moja wypowiedz o efp byla lekko zlosliwa odpowiedzia w strone sceptycznego lazara. po jego rezultatach widac, ze efp oferuje jedynie towar pierwszego sortu i tu testy sa zbedne - obraz wart jest tysiaca slow

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
jezeli to ulatwi sprawe to sa ludzie, ktorzy moga zalatwic bezposredni proch od chinoli i chcieliby pewnie sami wiedziec czy to za co placa jest tym wlasciwym, mnie bardziej to by interesowalo, dalbym 2 stowki zeby zbadac primke i dodatkowe 2 stowki na oxe, kto sie doklada? badanie juz gotowych underow mija sie z celem bo tylko najwiekszy baran oszukiwalby podcinajac galaz na ktorej sam siedzi, najwieksza kase robi sie na dzialajacym towarze a nie na walkach bo kazdy zaplaci nawet wiecej za pewny towar niz ma sie pozniej zastanawiac ile ma cukru w cukrze
choc omki nie bije i bil nie bede juz nigdy to tez bym sie dolozyl z czystej ciekawosci, dam stowke na omke zeby wiedziec czym chudy sie szprycuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6275 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 37332
Irko - prima i oxa mnie tez jedynie interesuja, a jak widac z prochami jest roznie, chetnie doloze sie do badan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 3413 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19334
szkoda ze jestem dzieciakiem bez siana na kreatyne bo sam bym sie dolozyl do takich badan.
niestety z jednym musze sie zgodzic seria seri nie rowna

Sila jest bogiem, trening nalogiem, rzezba zabawa a masa podstawa
wielki spadek i wielki powrót

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 674
a kto sie chwyci za te badania organizacje i ogolnie? jakis drobny dil ktory handluje EAPem i napisze po badaniach okazalo sie ze EAP za***isty , oczywiscie to tylko przyklad jak mozna sobie zrobic tym za***ista reklame,

napisze jeszcze raz co z tego ze sprawdzicie flakon tego i tamtego jak szansa na dostanie nastepnego flakonu-underu z indentyczna zawartoscia substancji 1:1 jest jak wygranie w toto

lepiej wyjdziecie na tym jak przeznaczycie te kilka zlotych na ryz i kurczaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2709 Wiek 46 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18473
Lazar, niektorym bardziej chodzi o uczciwosc chinczykow bo w uczciwosc niektorych osob to ja nie watpie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nic się nie zmieniło w kwestii spalaczy?

Następny temat

metka na szybkiego?

WHEY premium