SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prop plus wino i odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2339

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Witam!
Mam 300 tabl Winstrolu 10 mg plus 30 ml propionatu (100 mg/1 ml).
Jak to rozpisać i w jaki sposób się po tym odblokować?
Kiedyś miałem małą przygodę z saa, ale to było z 5-6 lat temu (5 tygodni z Omnandrenem).
Wiem, że na temat tego połączenia jest kilka wątków, ale chciał bym uzyskać poradę od kogoś kto się zna i pod ilość którą mam. Nie chciał bym żeby cykl trwał zbyt długo, więc ta ilość chyba na 6 max 8 tyg wystarczy idealnie.

Pozdrawiam.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
1-8 prop 100 mg e2d
9 prop 50 mg e2d
4-9 wino tabsy 30me ed
hcg na 10 dni przed końcem cyklu 1000iu e2d,
2,5 dnai po ostatnim propie i nie wcześniej niż 12h po ost. tabsie wina- clom na noc 50mg ed przez 15-20 dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
A dało by się skrócić cykl do 6-7 tygodni? nie chciał bym ciągnąć aż 8. I jeszcze pytanie, jaka strzykawka i igła do iniekcji propionatu?

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
szczyk 2 igła 6 ____ krócej niema sęsu ,czas jest bardzo istotnym czynnikiem dla osiągnięcia efektu
do nabierania igła 8

Zmieniony przez - 8x8 w dniu 2012-06-09 15:25:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Sog poszedł :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Mam jeszcze pytanie. Traktuję ten cykl jako pierwszy i chciał bym jak to tylko możliwe zminimalizować spadki po i skutki uboczne. Może 100 e2d to za dużo, może 50 lub 75? a wino 2 ed?
i co zrobić żeby nie było zauważalnego spadku.

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
dawka 100 gm jest ok, żeby spadków nie było micha, dobry odblok i suplementacja, a przede wszystkim dobra jakość przyrostów na cyklu, im wiecej wody napuchniesz tym większe spadki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Więc jak ograniczyć zalanie wodą? Bo micha jest ok, trening też.
Pytam o mniejszą dawkę bo wczoraj miałem pierwszy szczał 100 mg i czuję się jakoś dziwnie... tak jak bym wypił mocną kawę, pobudzenie, niepokój, lekkie zawroty głowy jak bym za dobrze nie pospał.
A co z Winem, można 20 mg ed?

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
normalne samopoczucie po propie, nie ma sensu 20 mg winka, jak micha ok, to nie powinno Cię zalać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 252 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6166
Mam nadzieję że to przejściowe bo z wypiekami na twarzy wyglądam średnio hehe :)
a jak przeprowadzić prawidłowy odblok? 8x8 już troszkę napisał, ale co dwie głowy, to nie jedna :)

Kiedy ktoś jest głupi to nie rozumie świata, kiedy ktoś jest mądry to świat go nie rozumie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
jest ok tak jak napisał, wypieki mogą być od ciśnienia, jaka profilaktyka serducha?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sterydy anaboliczne a potomstwo

Następny temat

Stanazol strzały czy jest dobry na rzeźbę

WHEY premium