SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prooblem z wyborem bialka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3301

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1817 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 15896
Patrz na sklepie SFD!!jest po 129:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
to wiem :D ale czasami nie mam jak zjesc posilek. a to tylko zamieszaci pic. a dietke mam i nie daje rady zjesc calego sniadania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
to wiem :D ale czasami nie mam jak zjesc posilek. a to tylko zamieszaci pic. a dietke mam i nie daje rady zjesc calego sniadania

Jak mozna nie jesc sniadania? Sniadanie jest bardzo wazne
Staraj sie moze rano troche rozruszac i zaczynac od mniejszych porcji jedzenia i systematycznie zwiekszac, a nie powienes miec takich problemow. Sam kiedys mialem problemow zjesc kilka kanapek na sniadanie, a teraz spokojnie zjadam 100g platkow owsianych i 4 jajka na twardo. Pamietaj ze najwazniejsze jest jedzenie, bez tego masy nie bedzie

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
ja jem sniadanie. 50 g platkow owsianych troche rodzynek, orzechow wloskich i oliwy. ale po tym nie ma szans zeby wcisnac cokolwiek jeszcze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Sproboj zrobic omleta z platek owsianych i jajek na sniadanie. Mi wchodzi najlatwiej. I do tego mozesz dodac jakis rodzynek i orzechow na wierzch. ( mi tam najbardziej pasuje opcja z dzemem ale nie bede ci polecal bo za duzo cukrow prostych w nim ).

Po takim sniadaniu jak przedstawiles masz wogle sily na pozniej?

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
borysmk ale nawet po te 129 zl to sporo bedzie to wynosilo 6 x 129zl to 774zl (ostrowia w granicy 500zl) a ja az tylu nie moge poswiecic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
no pewnie ze mam i nie chce mi sie jesc nawet nastepnego posilku ktory jest o 12. dziwna mam przemiane materii. przed dieta jadlem posilek jeden na caly dzien i mi wystarczal. a nawet mam wielka opone. waze 90 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
tylko ze wczesniej mialem mniej intensywna robote. bylem kierowca tira a teraz na budowie pracuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 2253 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 46232
Tym bardziej musisz przyzwyczajac organizm do jedzenia.
Ja z niejadka stalem sie glodomorem, ktory tylko caly czas szuka czegos do jedzenia.
Gdy wzielem sie powazniej za diete to tez mialem zawsze z sniadaniem najwieksze problemy, ale jadlem cale chocbym mial tam pasc przys tole, potem chodzilem caly "napuchniety" w szkole i mialem wzdecia. Ale po 2 tygodniach to minelo. Teraz nie wyobrazam sobie funkcjonowania bez pozadnego sniadania.

Edytuj posty :)

Zmieniony przez - grani w dniu 2008-07-13 21:56:49

Nie rezygnuj z marzen w obawie przed przegrana, to samo powtarzam sobie codzien rano. - Molesta
http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=94&page=21 - moj dziennik
Co mozna robic cala wiecznosc i sie nie znudzic? Osiagac doskonalosc!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107
juz nikt nie chce doradzic co brac?


Zmieniony przez - boruch69 w dniu 2008-07-13 22:09:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

poczatkujaca-poczatkujaca

Następny temat

Kreatyna OLIMP 300 MEGA CAPS - dawkowanie ,

WHEY premium