SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolongatum 9 tyg

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2956

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 1674 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15517
Spoko! Daj znać jak idzie rozbudowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
Miałem pisac jak z rozbudowa:)
Więc jestem po 100 mety ruskiej z z****go zródla.
Efekty:
Siła duzooo poszlo na klatke ok 15kg na seri koncze teraz (5 seria płaska) 115kg 4 ruchy sam i 2 z pomocą, biceps ok 50 kg na sztange uginanie, plecy robilem bardzo dokladnie ale nie katowałem ze wzgledu na problemy z krzyzem jestem w trakcie ze tak powiem regeneracji, ale tez do przodu bo podcigam sie bez problemu po 6 seri po 10pow. i na wiosłowaniu poszlo do przodu tez ogolnie plecy tez na +.
Masa skoczyla 4kg ale najwazniejsze! nie zalalo mi grama brzucha, caly czas dieta 6-7 posiłkow regularnie co 3h, nie wysyfilo mnie ani jakich kolwiek bulów flaków. Więc na plus ten cykl teraz pracyujemy zeby spadków ni ebyło. Jedziemy teraz na stormie i shocku caly cykl a potem zobaczymy... Moze jakies propozycje? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 60 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 883
owned

Same chęci nie wystarczą
Wygrywaja Ci co walczą !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
mateusz storm i schock to nie sa dobre odzywki na koniec cyklu, one tez nie sa obojetne dla organizmu i troche go obciazaja, mono sie bierze po cyklu albo jakas lajtowa kretyne a nie ty dalej cykl robisz tylko teraz na odzywkach...

Zmieniony przez - Venomit w dniu 2012-03-08 10:32:59

Mierz siły na zamiary

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44
k***wa widze ze umnie w miescie to sami zawodowcy, tzn gadalem przed cyklem z typem ktory obsluguje na silce i ma o tyum pojecie bo trenuje dlugo ale widac ze staz na silowni nie znaczy o pojeciu o niej... gadalem z nim na ten temat i mowil z ejak najbardziej to moze byc po.. Czyli ogolnie h**wo bo co teraz wjade na mono? tak to bym kupil mono z universala i bym ja szmala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 807 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 23081
nie przejmuj sie, bedziesz wiedzial na przyszlosc ze odblok to swoisty odpoczynek

Mierz siły na zamiary

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol a gino

Następny temat

pomoc w rekompozycji

WHEY premium