SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolaktyna vs progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 19460

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
next użytkownik bartek328
prop solo, bez IA po hcg już na pct, ponowny wejście na cykl po nie zrobionym 6lat wcześniej (wiem) cyklu z trenem i jedzeniu przed cyklem tamoxa bez badań. Widełki od progesteronu to jakiś wał, bo nie wierzę w to że można zrobić tak małe widełki, bo nie idzie się w tym zmieścić - chyba że ten lab się nazywa matix i prowadzi system zero jedynkowy - poprosiłem użytkownika, żeby powtórzył badania w innym labie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
W rzeczywistości istnieją poważne trudności w interpretacji wyników prolki i progesteronu gdyż badania dotyczą kobiet w ciąży. Całkowite zbicie progesteronu jest też niebezpieczne , ma on wiele pozytwnych cech pełni ważne role działa rozkurczowo jest także kluczowym pośrednikiem w biosyntezie testosteronu.

Są trzy hipotezy .

1] Wysoki progesteron=niska prolaktyna.
2] Wysoka prolaktyna -- wysoki estrogen] nie ma wpływu na progesteron.

Należy pamiętać że progesteron jest antagonistą estrogenów, a czy prolaktyny istnieje duże prawdopodobieństwo że tak, ale narazie można uznać jako hipotezę.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja wiem wnc i dlatego sobie założyłem ten temat i gdyby ktoś miał wyniki prolki i prog to by mi tu wrzucił, pewnie i tak nie dojdę do tego co jest 5, bo nie jestem kształcony w tej dziedzinie, jedyne uprawnienia jakiem mam to kurs złodzieja i czarodzieja, oraz instruktora w spaniu długodystansowym

a wiem że progesteronu nie powinno się zbijać do zera, ale mi tu bardziej chodzi o sposób, jak dzia.da wrzucić w widełki


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-26 15:19:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94515 Napisanych postów 364473 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669212
dlatego nie ma co się sugerować badaniami z książek bo to dwie zupełnie inne rzeczy. kolejna sprawa to że u każdego to inaczej wygląda i nie ma jakies reguły.
kiedyś każdy cykl to test/metka/deka/wino/ ci bogatsi oxa z apteki i tyle ale dawki jakie małe były
pct takie same
badań zero
praktycznie wszyscy nie mieli problemów po cyklach
teraz za dużo kombinacji po nascie środków , nie wiadomego pochodzenia (skład) oraz ilości kosmiczne

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 1973 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23916
Za kazdym razem jak prolakyna mi szla do gory odrazu progesteron mi szedl. Zbijalem prolaktyne to i progestern spadal. U kilku znajomych jest odwrotnie. Nie ma reguły, szcegolnie w tym sporcie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 184 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13368
Reguły nie ma ale jakies zależności muszą być. Temat fajny i wiele wnoszący.


Zmieniony przez - khayyn w dniu 2015-07-26 16:16:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Póg mo thóin
Za kazdym razem jak prolakyna mi szla do gory odrazu progesteron mi szedl. Zbijalem prolaktyne to i progestern spadal. U kilku znajomych jest odwrotnie. Nie ma reguły, szcegolnie w tym sporcie.


jak by to nie był problem dla Ciebie to mógłbyś wstawić te badania swoje i kolegów i napisać co leci/leciało? Z góry dziękuję


Zmieniony przez - zioekt w dniu 2015-07-26 16:54:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
potrzebujesz badania w trakcie i po cyklu czy tez przed cyklem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
potrzebuje wyników na cyklu i dla porównania sprzed, ale tylko prolaktyny i progesteronu,
i dopisz co leci czyli prop + etadron
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 115 Wiek 43 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 2886
chwilowo mam tylko przed, za 1,5 tygodnia badania wiec coś wkleję
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron , Decanabol, Winstrol, HCG, Clomik - Ocena cyklu, pomoc pry odblokowaniu.

Następny temat

Odblok

WHEY premium