SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoki estradiol+progesteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4748

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Witam, od jakiegoś czasu wywala mi estro... zbijam ciagle i znowu rośnie. Dzis zbadałem progesteron i okazuje sie ze jest ponad normę. Pod ręka będę miał provi i symex ( ewentualnie arimidex) jakie dawki dać zeby zbić do normy? Pozdro

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mart.on
zioekt
Progesteron może spaść też jak zbijesz e2, weź symex (exe) nie ari. Provi nie koniecznie pomoże z progesteronem, to nie jest na zbicie progesteronu, ogólnie nie ma leku do tego stworzonego. Zajmij się estradiolem.


Pisał, że estro zbijał. Provi może pomóc na progesteron do tego działa też na estrogen na swój sposób, a na pewno pomoże na samopoczucie i libido o których pisał. Po co więc zwlekać z provi? A że nie był stworzony na progesteron? To co, skoro działa?

To to że jak by działał to by działał na każdego, a tak się nie dzieje. Może pomóc ale nie musi z progesteronem. Zbijał e2 ari,a ari tamox letro mogą mieć odbicie,dlatego exe.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18439 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205458
Najpierw napisz co leci z saa a najlepiej pelna ankieta -> https://www.sfd.pl/ANKIETA__Zanim_zadasz_pytanie-t297513-s0.html 

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A jak to zbijesz? Zbijesz odstawisz leki i za jakiś czas znów się podnosi? Jak tak to normalne to jest.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Odblok skończyłem w styczniu i od jakiegoś czasu mi wywala estro, przed cyklem miałem w normie... zazwyczaj jak wywalało to zbijałem arimidexem, ale nigy nie badałem progesteronu. Libido mam dramatyczne, podpowie ktoś jakie dawki na zbicie prog i estro?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Ktoś doradzi jak dawkować symex i proviron?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A ty się odblokowałeś w ogóle? Badałeś LH, FSH, testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Tak odblokowałem sie,LH, FSH mam w normie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Teścia tez w normie, tylko te estro i progesteron wysoko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A kiedy badałeś? W tym samym dniu co te wklejone wyniki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 420
Wczoraj badałem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to masz problem. 10 miesięcy po odbloku, jak piszesz LH, FSH, testo w normie a estro i progesteron wywalone. Doraźne zbijanie nic nie daje, bo wraca wszystko do góry. Czy tak? Jak tak, to wątpię żeby ktoś tutaj ci dał receptę, szukaj kumatego lekarza.

A tak w ogóle to jak się czujesz? Staje, siła, energia, samopoczucie?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

helios pytania

Następny temat

Kiedy najlepiej zrobić badania na Testosteron podczas cyklu

WHEY premium