SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolaktyna i progesteron przed cyklem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5326

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

23

Waga

108

Wzrost

197

Obwód ramienia

41

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

89

Staż na siłowni

ok 6 lat z różnym zaangażowaniem

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

4000 kcal, 250B 100T 520W

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

brak

Opisz swój plan treningowy

aktualnie testuje PHUL 4x w tyg.

Cel cyklu

masa

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

12-15%

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

raczej nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

klatka 120kg, przysiad 150kg, martwy 185kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 640
Jakiś czas temu też miałem problem z podwyższoną prolaktyną 30 (2,64-13,13) endokrynolog wysłał na badanie prolaktyny po po obciążeniu. Jeśli się dobrze orientuje pozwala to wykryć hiperprolaktemie, robią ci w labie badanie prolaktyny, strzał z metoclopramidu(jakiś lek na nudności) i po godzinie jeszcze raz badanie prolki.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Dzięki za info, nie wiedziałem o czymś takim. Jak znasz jeszcze jakieś ciekawostki, to pisz.
I co w końcu zbiłeś jakoś permanetnie tę prolaktynę czy bierzesz coś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 640
Dostałem recepte na bromergon i cabaser, pomogło kilka tabletek bromergonu, powtórzyłem badanie po paru tygodniach wszystko było ok. Dodam że po bromergonie odczuwałem saidy o których często można słyszeć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Fajnie, że pomogło na stałe. Ja raz przestałem brać kabergolinę, to mi się gino zrobiło ;)
A potem próbowałem zmniejszać dawki i może prolaktyna jakoś nie wystrzeliła bardzo, ale gorzej psychicznie się czułem, to zwiększyłem z powrotem.

Dzisiaj znowu zrobiłem badanie po długim czasie i pewnie będzie prolaktyna ubita. Jeśli tak będzie, to będzie jakieś tam potwierdzenie tego, że zajechana prolaktyna nie ma efektów ubocznych, o czym była wymiana zdań ostatnio w 'Dyskusjach'. O skutkach ubocznych za niskiej prolki nic nie znalazłem kiedyś, jak szukałem, za to znalazłem, na jakichś dwóch, że nie ma to skutków ubocznych, a nie były to fora dopingowe, tylko jakieś bardziej poważne strony (ale też nie badania naukowe).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Ten test Metoclopramidem to do rozróżnienia rodzajów hiperprolaktynemii. Teoretycznie w zależności od tego jak bardzo ci podskoczy po strzale, to masz guza lub z innego powodu rośnie prolaktyna. Ale to nie jest zdaje sie jeszcze dobrze opracowana metoda, bardziej wskazówka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 5 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 640
Tak jak mówisz to badanie może tylko podpowiedzieć że coś może być nie tak i trzeba szukać dalej. U mnie podniosła się bodajże do 80 i doktor stwierdziła że tak ma być, wywalona kilkakrotnie może już coś sugerować. Z dokładniejszych badań to chyba rezonans magnetyczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Dokładnie, rezonans głowy z ocena przysadki.
1

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3415
Dobra, Panowie. Zrobiłem w tamtym tygodniu badania:
prolaktyna: 23,69 ng/ml norma: 3,46-19,40
prog: 0,30 ng/ml norma: 0,1-0,2
(był seks dzień wczesniej. Wiem, że nie powinienem ale no cóż...)

Widać, że spadła prolka i prog też.
W poniedziałek wbiłem 200mg enana i dziś wypada drugi strzał. I mam pyranie. Dać do strzała pół tabsa exe czy poczekać i zrobić badania za 4 tyg?


Zmieniony przez - niebieski_kapsel w dniu 2018-11-08 15:44:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3415
Mała aktualizacja tematu i kilka pytań (mam nadzieję, że ktoś odpowie )

Zrobiłem badania po 3 tyg. cyklu, 3 dni po strzale (z tego co wiem powinno być dzień po strzale ale nie miałem innej możliwości). Wyszło tak:
-estradiol: 56,00pg/ml norma: 11,00-44,00
-prolaktyna: 17,01ng/ml norma: 3,46-19,40
-testosteron: 2115,16ng/ml norma: 142,39-923,14

Do tej pory nie zauważyłem żadnych SU więc cykl idzie jak narazie dobrze.
Biorę pół tabsa exe w dzień iniekcji i nie wiem czy zostawić tyle bo estro ponad normę ale nie dużo. Jak myślicie?
Zdziwił mnie też dość niski wynik testo ale nie wiem czy nie miało na to wpływu to, że robiłem badania 3 dni po iniekcji (bije 2x w tyg. 200mg enan).
I jeszcze jedno pytanie odnośnie igieł. Do tej pory biłem 0,7x40 ale wczoraj przez pomyłkę pani w aptece mi dała 0,7x30. Wbiłem dzisiaj tą igłą ale nie wiem czy to nie będzie za płytko. Mogę bić takimi igłami? Zostało mi jeszcze 4. (biję w poślady, jakoś się nie mogę przekonać do iniekcji w udo )


Zmieniony przez - niebieski_kapsel w dniu 2018-11-29 19:01:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Za bardzo nie zbijaj już tego estro i możesz bić takimi igłami
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Melanotan 20mg, jak podzielic dawkować

Następny temat

Prop + Clen + T3 + T4

WHEY premium