SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

projekcja - redukcyjne przebudzenie.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Otręby jadłam codziennie. 50 a czasem nawet 100g (robiłam codziennie na śniadanie placuszki z nimi i serkiem homo i twarogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No to jesteśmy w domu. Jadłaś te wióry na potęgę, jelita się przyzwyczaiły do ich stałej obecności, co doprowadziło do osłabienia naturalnego odruchu wypróżnienia... Po ich wywaleniu stany zaparcia nawykowego się pogłębiły i jest w efekcie gorzej niż było Ech...

....

Zrobimy tak: kup sobie enzymy trawienne i bakterie probiotyczne i bierz zgodnie z zaleceniami producenta. Do tego, NATYCHMIAST włączysz do diety 25g węglowodanów z jabłek surowych, tzn. codziennie zjedz 3 średnie jabłka, co najmniej jedno na czczo.
Do tego łyżka mielonego siemienia lnianego i mielonej kozieradki.

Doraźnie: lewatywa Jeśli nie pomoże, po 3 dniach kolejna.

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-04-10 21:29:27
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Usunięty przez Martucca za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Marta jest już lepiej. Od 3 dni piję na czczo łyżkę oliwy z sokiem z połówki cytryny i łyżką zmielonego siemienia, no i włączyłam tabletki z ostropestem i mam wrażenie, że powoli kuracja przynosi rezultaty. Włączę do tego codziennie 3 średnie jabłka, które uwielbiam, choc u mnie lubią wywoływac wzdęcia
Jeśli nadal będą problemy, to kupię wtedy enzymy i bakterie probiotyczne. Ostatnio tak dużo pieniędzy wydaję na suplementy i zioła, że wolałabym nie dorzucac kolejnych...
Może tak byc Szefowo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pasuje

Ale, ale Jesz ty kapustę i ogórki kiszone?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 435
Kapusty miałam nie jeśc ze względu na tarczycę...a ogórków kiszonych nie jestem w stanie znaleźc w stolicy (w sklepach bio sa starsznie drogie. Są tylko kwaszone, mogą byc? Za to jem korniszony niemalże codziennie

Zmieniony przez - projekcja w dniu 2011-04-11 21:35:21
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

spinka1990/Moja walka o zdrową sylwetkę

Następny temat

Figura gruszki - jak odchudzić uda, biodra i boczki ?

WHEY premium