SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problemy po dawce Mesomorph

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1292

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
Witam. Chodze na siłke od 2 lat. Jestem w 3 tyg cyklu na Meso. Kolega (tez trenuje) powiedział zebym zaopatrzył sie Dextrex w celu lepszego wchłaniania kreatyny. Brałem ja zaraz przed porcja Meso, wszytsko było ok, poprawa była ale mała. Na trening w poniedizłek zrobiłem troszke inaczej. Wziełem Dextrex 30 min przed meso. Zaraz po porcji Meso maks skoczyło mi cisnienie i puls, az robiło mi sie słabo. odczekałem te 30 min i na trening ( moc była ogromna. Po trningu jakas godzinka zaczeło robic mi sie słabo, bezdechy, dziwny puls (przyspieszony). Noc nie przespana. Co robic?

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
dodam ze to juz utrzymuje sie 3 dzien.

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699813
przede wszystkim odstawić suplement
jeżeli nie będzie poprawy to należy udać się do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
ok, dzieki. dzis juz byłem u lekarza i moge powiedziec ze miał wj we mnie. Kazał nie cwiczyc i przyjsc za tydzien, zadnych badan. Nie zdazyłem powiedziec mu o suplach hehe. W ciagu tego tygodnia moge sie przekrecic :D Meczy mnie to, ze Meso to nie jest pierwszy taki suplement, i szkoda mi go odstawiac w srodku cyklu.
Najlepeij chyba bedzie jak zrobie wizyte u innego doktora. Ten tydzien bez Meso i zobacze co i jak

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699813
Meso to akurat obecnie jeden z najmocniejszych stacków przedtreningowych,więc trzeba stosować go rozsądnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
tak tez robie, nie sypałem od razu całej miarki. Na poczatku poł miarki, z czsem lekko zwiekszałem. Mysle ze to moze byc wywolane tym Dextrem. Zobacze jak dzis bedzie ze snem.

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9060 Napisanych postów 82743 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699813
dextrex to akurat zwykłe cukry,więc tym sobie głowy nie zawracaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 144
Na szczescie wszystko sie jakby unormowało. Byłem u drugiego lekarza i na wszelki wypadek zapisłam mnie na jakies badania. Dzis znowu Meso, tylko pół porcji, zobaczymy jak to bedzie hehe. Dzieki

Nie ma granic możliwości, są tylko bariery do przełamania

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadciśnienia a siłownia

Następny temat

Kontuzja lewego ramienia

WHEY premium