SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

problem z wzrokiem- czarne kropki

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4605

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
witam otóż mam taki problem,że od jakiś 2 lat mam czarne kropki przed oczami ( nie sa to mety,chodz czasem je miewam) wyglada to tak jak by wlaczyć nie działający program w telewizorze, ktory "śniezy" początkowo widziałem to tylko jak zamykałem oczy lub patrzyłem w niebo,teraz widzę je wszędzie gdzie patrze.
może to byc wina tego że dużo siedze przed komputerem czasem nawet do 14 godzin,ale według okulisty nie mam wady wzroku(odpuszczałem sobie komputer czasem nawet parę miesięcy i nie pomogło).
może ktoś z was miał to i wie czy da sie to wyleczyc, martwi mnie fakt że sa one coraz wyrazniejsze.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Okulista niech diagnozuje na podst. dokładniejszych badań.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
snieg optyczny, nie da sie tego wyleczyc tez to mam, chodziłem z tym po wielu lekarzach jest w necie sporo stron o tym jest nawet forum. ogranicz komputer wtedy troche to ustąpi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
w końcu konkretna odpowiedz. dzieki ci wielkie ,tobie choć troche pomogło odpuszczenie komputera?

(nie miałem pojecia jak to sie nazywa)

Zmieniony przez - kujawa92 w dniu 2010-04-11 17:34:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1013 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27082
mozliwe takze zwyrodnienie srodblonka rogowki
idz do innego okulisty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54
poczytałem po necie, to jest faktycznie to co kolega napisał "śnieg optyczny"
dzieki za odpowiedz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
moze trzeba zbadac sie pod kontem toxoplazmozy ocznej ,tez mialam takie objawy jak na nia zachorowalam ,pozdrawiam

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21802 Napisanych postów 71356 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576021
Do lekarza.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
marrrlena napisz cos wiecej jakie mialas objawy co to za choroba i czy dalo sie to wyleczyc ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5
wyleczyc sie nie da poniewaz jest to bakteria z ziemi od kotow a nawet z powietrza

Zmieniony przez - marrrlena w dniu 2010-05-17 22:44:57

:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
i czym ci sie to objawialo oprocz mroczków, czy okulista po podstawowym badaniu dna oka juz widzial ze cos nie tak ? Jesli chodzi o śnieg optyczny czyli o to o czym jest temat to zadne badania nie sa w stanie zdiagnozowac tego, ja mialem juz robione chyba wszystkie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czarny paznokieć

Następny temat

Umowa o dzieło,a leczenie

WHEY premium