SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Umowa o dzieło,a leczenie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
hej ciekawi mnie czy jest taka mozliwosc przeprowadzenia z lekarzem umowy o dzieło,jest taka opcja? np dajmy mam zrobione tk kręgosłupa i nie wielkie uwypuklenia dysku,lekarz rehabilitant oczywiscie mówi ze da się wyleczyc,ciekawi mnie czy moge zawrzec umowe o dzieło (gdzie będzie np opis ze robie ponowne badanie Tk kręgosłupa i jest ok a wzamian wypłacam kwote jaka jest w umowie) oczywiscie o ile to jest mozliwe to taki rehabilitant musiałby się na to zgodzic ale w koncu jak jest taki pewny ze sie mu uda to co ma do stracenia, jest takie cos mozliwe?

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2010-04-08 23:48:14

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Witam wydaje mi się , że jest to niemozliwe ponieważ w umowach o dzieło chodzi o stworzenie zrobienie, wykonanie czegoś np bramy wjazdowej, strony internetowej, mebli do kuchni itp. Rehabilitant natomiast nowego kręgosłupa Ci nie zrobi. Co najwyżej podreperuje Ci ten stary. Druga sprawa nikt Ci nie zagrawantuje ze np po zabiegu bedzie np na zdjęciu niewidoczna zmiana chorobowa która wcześniej była opisywana jako patologiczna. Chyba ze będziesz mial operacje. Z bólami krzyza jest tak ze czasami zdjęcie przed i po leczeniu niczym się nie rózni a objawy bólowe całkowicie mijaja. Czyli obiektywnie nie da sie tego ocenic, jedynie poprzez Twoje subiektywne doznania to znaczy miałeś przed zabiegami ból w stopniu 8 w skali 1-10 a po serii zabiegów masz 3 w skali 1-10 to można mówic o poprawie. Takich skal jest bardzo wiele ale dają oceniaja one np ból, Twoją sprawność itp.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
Dzięki Panie Piotrze pan zawsze odpisuje to sie ceni,ale aż tak trudno jest usunąc uwypukliny do 2mm,byłem u lekarza w sąsiedniej miejscowosci,masażysty,okreslił ze mam się duzo rozciągac(drązek) ciepłe okłady woda+lawenda,i gadał tylko o podleczeniu,mysle ze moze pan pamiętac mój przypadek bo kiedys z panem rozmawiałem e-mailem i na forum(trochę mnie porozciągał ten lekarz,lezenie bokiem jakies szarpnięcia ale nie narzekam bo mimo jednej wizyty czuje troszke mniejszy ucisk w krzyżu)

Zmieniony przez - SCORPION 9 w dniu 2010-04-09 18:46:45

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
tak zgadza sie możesz czuć mniejszy ucisk w kręgosłupie, ale to nie jest wynikiem tego ze wypuklina sie zmniejszyła tylko odblokowały sie stawy miedzywyrostkowe co w konsekwencji doprowadza do lepszej ruchomości kręgosłupa. Wypuklina 2 mm nie jest duza a jej objawy moga być niewielkie poza tym czasami jest tak ze złe ułozenie podczas tomografi, jakies poruszenie w trakcie badania może juz zmieniac obraz tk.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 877 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4491
a nie da się takiej wypukliny 2mm usunąc na stałe?

Dla mnie RonaldoR9 jest najlepszym piłkarzem wszechczasów,,na zawsze pozostanie w moim sercu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Zadzwoń do PIP i zapytaj.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

problem z wzrokiem- czarne kropki

Następny temat

coś się dzieje z moją głową :)

WHEY premium