SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prośba o kilka porad dla początkującego

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1976

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
więc staż masz dosyć mały, jednak każdy od czegoś zaczyna, ja osobiście ćwiczne:

A -> klata, tri
B -> Plecy, bic
C -> Barki, nogi

Brzuch w domu ćwicze i efekty ogolnie są!!!
Jednak każdy układa sobie plan ćwiczen sam... obsewując swoje ciało itp. Plan zmieniam do 2 miesiące chyba że są jakeis tam efekty to troche go modyfikuje zeby nie bylo zastojow i miesnie nie przyzwyczajaly sie do tych samych cwiczen.

Co do tego kiedy masz cwiczyc, roznie jak chcesz, jednak:

1) 2 1 2
2) 3 1 3
3) 1 1 1
jakies pytania pytaj

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-04-26 10:49:14


choć też polecam Ci przeczytanie artykołow podwieszonych, przydatne baaardzo

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-04-26 10:52:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
hmm...a jesli widze efekty tego planu, ktory mam teraz? Moze nie jest taki zly. Ale fakt faktem, ze musze okreslic jasny cel i troche go moze pozmieniac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
https://www.sfd.pl/SPIS_TEMATÓW-_TRENING-t401012.html  -> polecam gorąco.

Ten twój plan nie podoba mi się xD, proponowałbym ten co CI napisalem na początek, jeśli chcesz moge wkleić dokladny rospis tego planu, ćwicz, czytaj, ćwicz xD efekty przyjdą pamietaj o niezbednej diecie, // pytania = pisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Gość ma w pasie +90 cm, jak dla mnie to nie ma co tu masy robić, bo jak ***nie nadwyżkę kaloryczną to pójdzie mu jeszcze bardziej w tłuszcz, a nie w mięśnie. Ja bym się skupił na redukcji i potem zaczął powoli z masą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
mozna i tak, choc 90 w pasie to duzu az tak bardzo nie jest przy wzroscie 180cm... choc malo tez nie ;D jednak G.BEST7 są <2 mozliwości :P zreszta jak zacznie cwiczyc to myśle ze nie pojdzie mu bardziej w fat, zeby powiedziec na pewno musze zobaczyc fotke, postaraj sie o fotke mateo_bb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53
Fotke postaram sie za chwile wrzucic, mam nadzieje ze jakosc bedzie ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
to powiedz jakim planem bedziesz cwiczył, wkleje Ci zaraz cos
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 719 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13561
Mam +183 cm i 83 cm w pasie i średnio widać mięśnie brzucha, on ma 92 cm, więc to już sporo ;p Jest endo jak ułoży dietę masową to efekty mogą być nieciekawe. Ja proponowałbym skupić się na jednym, a potem na drugim. W kolejności redukcja->masa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356


no wiesz na mięśnie brzucha przyjdzie czas po masie ;D ja bedzie rzeżbic ale dorga przed tym jesze dluuga mysle ze kwestia lat xD, 1-2 dobrego treningu choc mozna miec to i to ;P

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2009-04-26 11:06:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 53


fota fetu;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy na mase do oceny/poprawy !!!

Następny temat

ból w okolicy ramienia

WHEY premium