SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

powrot do silki suple

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
witam mialem w..j przerwy jak dla mnie ponad 2 miechy i sadze ze tryb zycia bedzie znowu sufiasty jakie suple by sie zdaly na teraz na ponowny start waga spadla bico tez sila no nie jest tak zle waze okolo 75 kg bic spadl na 40.2(a bylo42-43 co praca robi z czlowieka) (to zawsze lepiej na plusie niz na minusie) i brak mi pomyslow co by sobie kupic by ruszyc miesnie do rozwoju i zwiekszyc sile i wydolnosc
raczej krea i tt nie wchodzi w gre bo trening moze byc niereguralny zalezy
myslalem o ginku biogenix monstermas i o ostrowi + jakies witaminki i zenszen kwota 200zl max co wy na to macie jakies prpozycje a moze inne zewtawiki polecicie?? pozdro

I'll Show You How Great I AM!!!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 693 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23554
myslalem o ginku biogenix monstermas i o ostrowi + jakies witaminki i zenszen

pytanie trochę głupie bo to chyba ty powinieneś wiedzieć czy brakuje ci w diecie białka, węgli i witamin czy nie. Jak brakuje to kupuj jak nie to nie.


Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-10-05 22:49:55

Zmieniony przez - Florian555 w dniu 2008-10-05 22:51:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 621 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5247
florian fajny kot na av po pierwsze a po rdugie to to ze mi brak tego to wiem pytam tylko czy sadzicie ze to wystarczy czy warto by bylo cos jeszcze dozucic na rozruch miesni i moze macie jakas inna kabinacje innych produktow innych firm taniej lepiej iwg oto sie rozchodzi jesli jeszcze cos bedzie zbyt zawile to rozpisze prosciej

I'll Show You How Great I AM!!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1863 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15456
pvl mutant mass
za***isty gainer cena też
za 165zl mozna już wyrwać 6,8kg

na rozruch dobra dieta
+ uzupełnienia (gainer białko)
i za pare tygodni jedziesz cykl
na jakiejś kreatynie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Mega Caps 1250

Następny temat

Ostrowia raz dziennie

WHEY premium