Witam! Jestem kolejnym zielonym amatorem siłowni. Trenowałem rok na jednym planie, więc wydaje mi się że powinienem go zmienić. Jestem wysoki i szczupły, chciałbym trenować na masę. Jeśli jest taka możłiwość proszę również o ułożenie (chociaż prowizorycznej) diety.
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 83
Wzrost: 183
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: rok na amatorskim treningu
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga prosta, sztanga łamana, ławeczka, modlitewnik, wyciąg, 2 hantelki, wyciąg na nogi, 70 kg obciążenia
Dieta: Brak, a chciałbym.
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: jestem za
Płeć: Mężczyzna
Wiek: 18
Waga: 83
Wzrost: 183
Cel treningowy: Masa
Staż treningowy na słowni: rok na amatorskim treningu
Uprawiane inne sporty: brak
Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): Sztanga prosta, sztanga łamana, ławeczka, modlitewnik, wyciąg, 2 hantelki, wyciąg na nogi, 70 kg obciążenia
Dieta: Brak, a chciałbym.
Przeciwskaznania medyczne: brak
Zażywane suplementy: jestem za
Krzysztof Piekarz