mam 14 lat ważę 65 kg i 172 cm wzrostujakie odżywki mógłbym brać na siłe najlepiej żeby dało efekt i do 50 zł ..... ............. ...................... ........ ........ ........................................... ........ .........................
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
nie nie mógłbyś brać odżywek
za młody jesteś na chemie, bierz się za miche i lekki trening jak już chcesz coś robić.
za młody jesteś na chemie, bierz się za miche i lekki trening jak już chcesz coś robić.░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.
:'-(

...
RYZ, MAKARON I DUZO KALORIE!
Pocwicz troche ,nie licz tylko na chemie pozniej walnij sobie jakis Monohydrat przy stagnacji ale to mysle ze pozniej , bo sila pojdzie duzo a twoje mlode stawy nie sa na to przystosowane.
Pocwicz troche ,nie licz tylko na chemie pozniej walnij sobie jakis Monohydrat przy stagnacji ale to mysle ze pozniej , bo sila pojdzie duzo a twoje mlode stawy nie sa na to przystosowane.
...
W tym wieku to zamiast słuchać więcej ciężaru lepiej skupić się na prawidłowej technice wykonywanych ćwiczeń.
░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.
:'-(

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz
