Witam wszystkich
Wczoraj zauwazylem ze mam krew w oku. okulista powiedzial ze to wylew podspojowkowy dal mi krople i tabletki i zakazal wysilku fizycznego (2 tyg zwolnienia z wf-u) i mam taki problem poniewaz za tydzien mam turniej w pilke halową. Jak myslicie czy moge jechac na taki turniej? czy to nie pogorszy mojego stanu? Bardzo prosze o rady.
Wczoraj zauwazylem ze mam krew w oku. okulista powiedzial ze to wylew podspojowkowy dal mi krople i tabletki i zakazal wysilku fizycznego (2 tyg zwolnienia z wf-u) i mam taki problem poniewaz za tydzien mam turniej w pilke halową. Jak myslicie czy moge jechac na taki turniej? czy to nie pogorszy mojego stanu? Bardzo prosze o rady.
Krzysztof Piekarz