Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html
...
Napisał(a)
Bale !!!
...
Napisał(a)
!!!TABELA PO 4 KOLEJCE!!!
Miejsce / Liczba Punktów w Tej kolejce / Łączna Liczba Punktów
1.Borys66 - 9 - 50
- Black Pete - 9 - 50
- Chilavert - 6 - 50
- QUEBLO - 10 - 50
5. legmg04 - 5 - 46
- Obi_ - 6 - 46
Wania81 - 6 - 46
8. BC_ - 9 - 45
- wikt - 9 - 45
10. pawlikus - 5 - 44
11. Pippo - 9 - 43
12. Marcios - 10 - 42
- kluza - 9 - 42
14. susik_89 - 5 - 40
- -moon- - 4 - 40
16. GunnerBoy - 3 - 38
- siwy_00 - 0 - 38
18. Marioslaw - 0 - 32
19. Cris Thug - 5 - 31
20. Tomgo1990 - 10 - 28
- lukash_g - 0 - 28
22. rahciach - 0 - 26
23. hilde - 0 - 23
- devil02 - 0 -23
25. Andzik17 - 0 - 20
26. Zbych92 - 0 - 18
27.Kylach - 0 - 14
28.Alarik145 - 0 - 12
29.jarek919 - 0 - 11
30.Zdenek_SB - 0 - 10
31.mercurial - 0 - 9
-daviyEA - 0 - 9
33.misha46 - 0 - 7
-KAMILPAKER - 0 - 7
Typerzy Kolejki - QUEBLO, Tomgo1990, Marcios - 10 punktów
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona
Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-11-05 22:00:35
Miejsce / Liczba Punktów w Tej kolejce / Łączna Liczba Punktów
1.Borys66 - 9 - 50
- Black Pete - 9 - 50
- Chilavert - 6 - 50
- QUEBLO - 10 - 50
5. legmg04 - 5 - 46
- Obi_ - 6 - 46
Wania81 - 6 - 46
8. BC_ - 9 - 45
- wikt - 9 - 45
10. pawlikus - 5 - 44
11. Pippo - 9 - 43
12. Marcios - 10 - 42
- kluza - 9 - 42
14. susik_89 - 5 - 40
- -moon- - 4 - 40
16. GunnerBoy - 3 - 38
- siwy_00 - 0 - 38
18. Marioslaw - 0 - 32
19. Cris Thug - 5 - 31
20. Tomgo1990 - 10 - 28
- lukash_g - 0 - 28
22. rahciach - 0 - 26
23. hilde - 0 - 23
- devil02 - 0 -23
25. Andzik17 - 0 - 20
26. Zbych92 - 0 - 18
27.Kylach - 0 - 14
28.Alarik145 - 0 - 12
29.jarek919 - 0 - 11
30.Zdenek_SB - 0 - 10
31.mercurial - 0 - 9
-daviyEA - 0 - 9
33.misha46 - 0 - 7
-KAMILPAKER - 0 - 7
Typerzy Kolejki - QUEBLO, Tomgo1990, Marcios - 10 punktów
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona
Zmieniony przez - Obi_ w dniu 2010-11-05 22:00:35
United!! United!!
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1-1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 0-0
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2-1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3-0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0-0
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1-2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1-0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1-1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0-1
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1-2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3-1
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0-1
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1-1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 0-0
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2-1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3-0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0-0
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1-2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1-0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1-1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0-1
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1-2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3-1
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0-1
Praca trenera jest jak molo , zawsze kiedyś się kończy :)
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1;0
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1;3
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1;1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 4;0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1;3
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0;2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1;3
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0;2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1;1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 3;0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 3;1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1;2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0;2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1;2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3;0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0;2
Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2010-11-06 17:00:36
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1;0
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1;3
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1;1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 4;0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1;3
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0;2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1;3
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0;2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1;1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 3;0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 3;1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1;2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0;2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1;2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3;0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0;2
Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2010-11-06 17:00:36
Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 0:1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0:1
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1:0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 1:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0:2
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 0:1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0:1
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1:0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 1:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0:2
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:2
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 2:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1:2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0:2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2:1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:1
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0:3
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:2
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 2:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1:2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 0:2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2:1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:1
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0:3
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1:0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1:1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1:2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1:1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:1
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1:3
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 1:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1:0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1:1
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1:2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1:2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 0:2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 1:1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 2:0
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:2
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 0:1
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 3:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1:3
"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"
...
Napisał(a)
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 0-2
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 0-1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj1 1-0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3-0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1-2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0-2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 0-1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema2-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 0-1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1-2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 0-2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2-0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0-3
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 0-1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj1 1-0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3-0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1-2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 0-2
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 0-1
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema2-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 0-1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1-2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 0-2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2-0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 0-3
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 2:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 2:2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1:1
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1:1
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1:1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2:0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 3:1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1:2
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 2:1
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1:1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 2:1
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 3:0
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 2:2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1:1
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 1:1
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1:1
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2:0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 2:0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 3:1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 1:1
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1:2
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1:2
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2:0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1:2
United!! United!!
...
Napisał(a)
5 Kolejka
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 2-0
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1-1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1-0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 4-1
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1-2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 2-1
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2-0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 3-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 4-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 2-0
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1-3
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1-1
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2-0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1-3
23.11.10 Spartak Moskwa-Olympique Marsylia 2-0
23.11.10 AS Roma-Bayern Monachium 1-1
23.11.10 FC Basel 1893-CFR 1907 Cluj 1-0
23.11.10 Chelsea Londyn-MSK Żilina 4-1
23.11.10 Ajax Amsterdam-Real Madryt 1-2
23.11.10 AJ Auxerre-AC Milan 1-2
23.11.10 SC Braga-Arsenal Londyn 2-1
23.11.10 Partizan Belgrad-Szachtar Donieck 1-2
24.11.10 Rubin Kazań-FC Kopenhaga 2-0
24.11.10 Inter Mediolan-Twente Enschede 3-0
24.11.10 Tottenham Hotspur F.C.-Werder Brema 4-1
24.11.10 Schalke 04 Gelsenkirchen-Olympique Lyon 2-0
24.11.10 Hapoel Tel Awiw-Benfica Lizbona 1-3
24.11.10 Glasgow Rangers-Manchester United 1-1
24.11.10 Valencia CF-Bursaspor Kulübü Derneği 2-0
24.11.10 Panathinaikos Ateny-FC Barcelona 1-3
Poprzedni temat
Siła strzału
Następny temat
Siniejący paznokieć
Polecane artykuły