Wszystko wskazuje że Twoja dieta jest w miarę fajnie przemyślana. Myślę, ze nie ma konieczności wprowadzania żadnych większych zmian. jej zaletą jest na pewno urozmaicenie i oparcie się na bogato odżywczych produktach. Jej wadą może być jednak nieco niska kaloryczność. Z tego co tak na szybko zauważyłem, wartość energetyczna waha się na poziomie nieco przekraczającym 2000kcal. Taka kaloryczność diety, przy stosunkowo wysokiej podaży białka, aktywności fizycznej i zmianowym trybie pracy, może dość istotnie utrudniać ewentualny przyrost masy ciała. Myślę, ze z powodzeniem może zwiększyć udział węglowodanów i tłuszczy, pozostawiając oczywiście przyjęte dotychczas zasady diety. Jeżeli chodzi o te warzywa i owoce, to tylko i wyłącznie ze skórką! ( no może poza ananasem, grejpfrutem, orzechami
Z tymi rzeczami konserwowymi to raczej umiarkowanie. Procesy termiczne stosowane w obróbce technologicznej niszczą niestety wiele składników. Już zdecydowanie bardziej polecam mrożonki.
Z tymi rzeczami konserwowymi to raczej umiarkowanie. Procesy termiczne stosowane w obróbce technologicznej niszczą niestety wiele składników. Już zdecydowanie bardziej polecam mrożonki.Poradnia Dobry Dietetyk w Ostrowie Wlkp. http://www.dobrydietetyk.pl/dietetyk/ostrow_wielkopolski/wielkopolskie/3/