Byłam kilka miesięcy na LC, nawet nastawiałam się już na CKD, ale zostało mi to skutecznie
wybite z głowy. W tym momencie jestem na etapie przekonywania się, że na wyższych węglach też się "da"
Na pewno potrzebne jest odpowiednio zbilansowane jedzenie i eliminacja cukru.
Zakładaj dziennik, będzie Ci łatwiej

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"


Schudłam jakieś 18kg 