Szacuny
0
Napisanych postów
19
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
136
rozmawiałem z kompetentną osobą która mi powiedziała że ABSOLUTNIE nie jechać szybko. Trzeba zwolnić bo pies ma zakodowane że jak coś ucieka (czyt. jedzie szybko) to goni. Inaczej sytuacja wygląda gdy jest wataha psów a takie też się zdarzają. Wtedy trzepa depnąć i uciekać gdyż każdy pies jeden przez drugiego i wtedy może dojść do ugryzienia więc jazda wolna nie ma sensu.
Szacuny
0
Napisanych postów
9
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
66
a od kiedy jamnik podskoczy do nogi jak masz je w górze? :D niestety duże psy też potrafią zaatakować, a dzwoni się w takich sytuacjach do straży miejskiej, nie na policję.
Zmieniony przez - kerigan w dniu 2010-08-16 17:03:31
Szacuny
19
Napisanych postów
2416
Wiek
35 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
17645
mihufan -> prawda Również jestem tego zdania...
oraz
Podobno psy wyczuwają gdy człowiek się boi więc na spokojnie albo szybciej przejedź koło nich.
to również prawda
Ja mimo iż nie jestem 'kolarzem', a jeżdzę sobie typowo rekreacyjnie w normalnych ciuchach "Góralem" po drogach i nie tylko, to uważam iż bezpańskie psy stanowią poważny problem. Nieraz jadąc sobie byłem zaatakowany, a nie mam zamiaru zapjerdalać 40 km/h aby uciec - niektore psy są naprawde szybkie.
Generalnie schodzę z roweru i go prowadzę - ale to chyba nie najlepszy pomysł...
Gdyby zaatakował mnie jamnik to kop w głowę i K.O jest
ale
miałem już nawet przypadki agresji ze strony Pittbuli i wtedy to tragedia musiałem odpuścić, zawrócić i spjerdalać - całe szczęscie że to była bardzo stroma górka . Zjezdzałem z prędkością prawie 60 km/h a ten pies nie odpuszczał i długo biegł za mną
KAPSAICYNA w takim pistolecie będzie skuteczna na psy??
Szacuny
0
Napisanych postów
316
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
1332
Ciekawy sposób z tym bidonem, ja do tej pory nie spotkałem się z watahą groźnych psów. Do tej pory spierdzielałem przed takimi psami i plułem zazwyczaj. Gorzej z watahą ludzi. Kiedyś jadąc pod górę na najwyższej kasecie zostałem zatrzymany przez jakiegoś łebka pod zarzutem 'masz problem'.
Bicycle, bicycle I want to ride my bicycle I want to ride my bike