a wiec tak, przebiegam 1km w jakies 4 minuty w lekkim hakiem, jest to bardzo dużo bo w 5 klasie podstaowoki mialem 3:50~ a teraz jestem o 4 lata starszy, co mam robić żeby zejśc poniżej 3 minut ?
licze na jakieś ogólnorozwojowe plany biegowe
z góry dziekuje
licze na jakieś ogólnorozwojowe plany biegowe
z góry dziekuje
Krzysztof Piekarz