Nie bieganie !
Ja trenuje bieganie i mam masywne uda (48cm).
Mam obsesje na tym punkcie , to mój kompleks .
Delikatne ćwiczenia .
Nie muły wielkie jak buły
Ja trenuje bieganie i mam masywne uda (48cm).
Mam obsesje na tym punkcie , to mój kompleks .
Delikatne ćwiczenia .
Nie muły wielkie jak buły
Krzysztof Piekarz
