Podejrzewam,że koledze chodziło o CinqueCento CC...
...
panalbin właśnie starsze silniki są bardziej do gazu przystosowane pewnie dlatego że są konkretniej wykonane. Dajmy na to kiedyś jak chodziłem na kursy na prawko to jeździliśmy tam toyotą yaris i ona była na gaz to sobie popatrzyłem i głowica jest za miękka bo wiadomo ze gaz ma większą temperaturę spalania niż benzyna i głowica tam musiała być jeszcze dodatkowo chłodzona jakimś płynem.
...
"Opel ... 1991"
kolor rdzawy?
do 5tys to szukaj Fiata Punto/Renaty Megane w dobrym stanie
kolor rdzawy?
do 5tys to szukaj Fiata Punto/Renaty Megane w dobrym stanie
...
Dzięki za wiele podpowiedzi, czyli waszym zdaniem najoszczędniejsze są silniki 1.6 ? A co myślicie o golfie 3 ? Dużo tego na allegro.. Mitsubishi colt ? A może opel vectra ? Też są fajne egzemplarze na allegro... I myślałem jeszcze o dieslu ale chyba te parę złotych taniej wyjdzie mi gaz a wiadomo resztę kasy przeznacze na siłownię hehe
Przed Uzyciem Omnadrenu Skonsultuj sie z lekarzem lub z farmaceutą.. 
...
ale zgadzam się że do gazu gaxnikowe najlepsze
tylko np astra 1.4 pali więcej i gazu i benzyny niż 1.6 sprawdzone Do pewnej wagi auta musi byc też i pojemność odpowiednia. tylko o to mi chodzi. Jak mała popierdułka to może być 1,2 i mało palić.
tylko np astra 1.4 pali więcej i gazu i benzyny niż 1.6 sprawdzone Do pewnej wagi auta musi byc też i pojemność odpowiednia. tylko o to mi chodzi. Jak mała popierdułka to może być 1,2 i mało palić.
...
Jesli chodzi o vectre A to kiepska blacha,golfy z silnikiem 1.4 maja w wiekszosci skrzynie 4biegowa,1.6 znalesc w golfie ale 100km spalanie w okolicach 7,5l nie wiem jak z gazem.Jednym z najwytrzymalszych silnikow w golfie jest 1.8 90km pali 8-9l.Dobrym pomyslem jest poszukanie fiata bravo 1.6. za ta kase.
pzdr
pzdr
"To tylko krok by granice przekroczyć, spuścić wzrok nie patrzeć w oczy,
przeszłość oddzielić grubą kreską,
lecz może zdąże ułozyć jeszcze wszystko przed śmiercią.'
...
W dużej mierze spalanie zależy od stanu technicznego silnika na przykład matiz mojego kolegi przy pojemności 0.8 spala lekko 7.5 litra przy mocniejszej jeździe potrafi więcej.... Ale ja za 5 koła kupił bym honde civic 4 albo 5 ale chyba raczej 4 i wyremontował bym ją sobie konkretnie ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!