W moim tzn Bastionie na czas wakacji boks jest zawieszony, a nie chciałabym robić przerwy w treningach. Tyle, że o treningach u Dziopy w MOSM słyszałam niezbyt pochlebne opinie, a o klubach z Katowic niestety nic nie wiem. Wiem, że najlepiej się przejechac i samemu sprawdzić, ale wolałam najpierw zasięgnąc waszych opinni na ten temat
P.S Nie ma dla mnie znaczenia czy w klubie sa jakieś dziewczyny, bo wiekszośc czasu i tak sapruje z facetami, ale np nie zniose trenera seksisty
z góry dziekuje za pomoc

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard
"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"
Krzysztof Piekarz
Aczkolwiek wolałabym sam boks
