Witam. Ostatnio starałem się znaleźć jakiekolwiek informacje na temat paganów na dobokach itf' owskich. Pagony te poraz pierwszy zobaczyłem u Północno Koreańskiej grupy pokazowej. Udało mi się jedynie znaleźć taką notkę ,,
Od czwartego Dana oprócz obszyć bluzy doboku i lampasów, adepci Taekwon-do mogą nosić pagony na lewym ramieniu z odpowiednimi oznaczeniami"
Może ktoś orientuje się co to za "oznaczenia"
Są odpowiednie co do posiadanego stopnia ?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
Od czwartego Dana oprócz obszyć bluzy doboku i lampasów, adepci Taekwon-do mogą nosić pagony na lewym ramieniu z odpowiednimi oznaczeniami"
Może ktoś orientuje się co to za "oznaczenia"
Są odpowiednie co do posiadanego stopnia ?
Z góry dziękuje za wszelkie informacje.
Krzysztof Piekarz



- Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"