SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Rozkładówka do spr i ocenki:)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 833

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
Witam od wakacji do końca wakacji (lipiec do wrzesień)
Mam zamiar zapisać się na siłownię aby zgubić troszkę tłuszczu po zimie ale również nie pozbyć się dużo tkanki tłuszczowej.Dietka wysoko białkowa ale więcej w temacie w dziale odżywianie https://www.sfd.pl/Dietka_to_sprawdzenia_i_oceny.-t586579.html
Symbole:

D-trening domowy(sztanga,sztachelki)ok godzinki
I-HIIT 15min, i 30 rowerku (na siłowni)
S-siłownia,cały atlas(różnego typu maszyny)

A teraz plan:
PON: D
WTO: I
ŚRO: S
CZW: D
PIĄ: I
SOB: S
NIEDZIELA : WOLNE

I tak co tydzień przez 2 miesiące.co o tym myślicie i czego po takich treningach moge sie spodziewać??

Najlepszą obroną jest atak!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
za ogolnie to rozpisales

poczytaj o planach FBW skroconych najlepiej (3x w tyg i o ile masz lawke w domu mozesz cwiczyc tylko w domu)

2x w tyg w dni nie treningowe HIIT
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
czytałęm o FBW ale to co ja napisałem nie jest dobre?

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
za duzo tego napchane w tyg

3 treningi silowe i 2 aerobowe/interwalowe/cardio do tego dieta i redukcja musi sie udac
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
A gdybym zrobił to tak?
PON: S
WTO: I
ŚRO: Wolne
CZW: S
PIĄ: I
SOB: wolne
NIE: D

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
I wychodzi 3 siłowe,2 aerobowe

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
niedziela i sobota beda sie gryzly

PON: S
WTO: I
ŚRO: S
CZW: I
PIĄ: S
SOB: I
NIE: wolne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
aha czyli 3x siłowe , 3x aeroby
Domówek nie dawać?

Najlepszą obroną jest atak!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 63608
domowek nie

i pomylka sobota ma byc wolna
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 542
OK,dzięki za pomoc

Najlepszą obroną jest atak!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan Treningowy

Następny temat

Plan Treningowy na rzezbe bardzo prosze o ulozenie:)

electro
Polecane artykuły