SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

gian bolic 6000 - dziwny smak

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1438

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
Witam, tydzień temu zakupiłem 1kg GB 6000 truskawkowego i muszę stwierdzić, że smak był okej. Oczywiście gdy się skończył poleciałem po następny taki sam i ku mojemu zaskoczeniu zapach i smak różni się - jest o wiele gorszy a przecież to taka sama paczka, firma, data się zgadza itd. Więc mam pytanie do was, czy zdarzyła się wam kiedyś taka sytuacja i czy to mogło się np. zepsuć?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
pewnie był inny dodatek smakowy,ja osobiscie nie kupował bym gain bolica
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
polecali mi jeszcze whey mass builder/gein ;) niby, że tańszy. No ale whey nie ma kreatyny w sobie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11508
kolego a w gain. to kreatyny jest chyba w 100- 1,5 g. Nastepnym razem kup sobie np. mass xxl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 425 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4827
tam jest cały hvj kreatyny, na gainerach nie robi się cyklów. Weź coś innego ;)

Ceną była śmierć za wolności smak.Ceną była śmierć gdzie oddał dziad...

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Kupujesz GB dla tych 1,5g kreatyny/100g?

Miałeś go 1kg. Więc 1,5*10=15g

Czyli zapłaciłbyś jakieś 2zł, za taką ilość kreatyny MC Olimpu ---->>>

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 114
nie kupiłem dla kreatyny, tylko zainteresowała mnie jej obecność w GB i wybrałem tą odżywkę. Zobaczę jakie będą efekty po miesiącu z dietą i najwyżej zmienie, na mutant mass np. ;)

tak czy siak temat zakładałem raczej pod względem tego dziwnego, kwaskowatego smaku, ale pewnie nową partie tak popsuli i tyle.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2237 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33857
tak czy inaczej to jeden z tanszych gainerow i jest jeden z lepszych skladowo w tej cenie oczywiscie , ubogi w bialka ale kazdy poterzbuje co innego. A co do smaku to tak jak wyzej j/w inny dodatek smakowy.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łyżka od Nitrobolonu

Następny temat

Do kiedy jechać z cyklem??

electro
Polecane artykuły