SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

wegetarianka ma kłopoty

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1333

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
Witam, forum obserwuje już od bardzo dawna czytam drukuje analizuje ;)
Wiele dwa lata temu miałam dużą nadwagę, zrzuciłam dietą z serii głodówek, trwało to pół roku a straciłam około 12 kg. Niestety mój brzuch jest miękki jak puchowa podusia i wygląda jak brzuch mojej babci. Odżywiam się źle ale nad dietą zaczęłam pracować.
Wyliczyłam sobie białka 90g tłuszcze 90g węgle 85g.
Nie mam chwilowo kasy żeby zapisać się na siłownię, mam w domu tylko dwie sztangielki po 1kg i skakankę.
Moje pytania:
1.jak mogę ćwiczyć aby było efektywnie, ale bez siłowni?
2.czym zastąpić mięso w diecie? Normalnie zastępuję warzywami strączkowymi, brokułami, soją, soczewicą.







Płeć: Kobieta

Wiek: 21

Waga: 60

Wzrost: 162

Obwód klatki: 93

Obwód ramienia: 25

Obwód talii: 67

Obwód uda: 57

Obwód łydki: 35

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: ok 30 %

Aktywność w ciągu dnia: uczelnia, 10 min szybki spacer na autobus.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: brak

Odżywianie: uwielbiam słodycze, tigery i kawę ale staram się ułożyć dietę.

Cel: redukcja rozłożona w czasie

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: palę i nie rzucę więc lekkie problemy z wydolnością :P

Preferowane formy aktywności fizycznej: czasu mam sporo ale jak wyżej chwilowy kryzys ekonomiczny

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: rok temu thermo fat burner

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: tak

Stosowane wcześniej diety: dieta south beach

"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
heeeeeeelp!

"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 5537 Wiek 55 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47895
Nie to forum.
Lubimy, tu silownie, to po pierwsze.
Bez miesa, ciezko zyc, to po drugie...

Szukaj pomocy na forach wegetarian, bo napewno maja mnostwo rad, ktore pomoga Ci...
powodzenia,

Zmieniony przez - bolek1970 w dniu 2009-12-28 21:05:16
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224
ale widzisz mi chodzi o redukcję to raz a dwa na siłownię się wybieram ale nie mam możliwości teraz.

poza tym chodzi mi również o rzeźbę.

"Piękno jest tylko sumą świadomości naszych zboczeń."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIETA DO OCENY !!!

Następny temat

Dieta 3500kcal do oceny/poprawki

electro
Polecane artykuły