SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

SZTUKI WALKI-TORUŃ-CO WYBRAC-OPIS

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1233

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Lady M z działu Uderzane.
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
WITAM. chcialbym sie dowiedziec jakie SW mozna trenoawc w toruniu (czytalem juz fora i mniej wiecej wiem ale nie wiem czy aktualne sa), oraz co byscie mi poradzili. a wiec interesuje mnie cos zwiazane z walka (tzn. napewno nie aikido). Probowalem Krav Maga w gim nr 2 ale to jest samoobrona, wiec malo walki. MAM 160cm WZROSTU, OK.46-50kg, MOZNA POWIEDZIEC ZE RADZE SOBIE Z SIŁĄ, TRENUJE NA WORKU.

Prosze o pomoc ;))
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Dział baza klubów.
przeczytaj temat:
https://www.sfd.pl/JAKI_STYL_WALKI_WYBRAĆ__przeczytaj_zanim_zadasz_pytanie-t344090.html 

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
tak, tylko tu nie ma nic o wzdoscie i wadze.
chyba nie pojde na mma gdzie wszyscy sa wysocy, zbudowani i waza ponad 70-80kg.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 79876
Co ma waga do tego? Idziesz i ćwiczysz ważąc 50 kg to dziewczyny są większe od Ciebie, więc się tym nie sugeruj.
Chcesz coś uderzanego to idź na muay thai albo na boks. Jak chcesz w parterze walczyć to bjj ew chcesz oba to na MMA.
Jak chcesz w zawodach startować to masz tam kategorie wagowe. A jak tylko rekreacja to czym się przejmujesz??

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 88
wlasnie tak myslalem nad boksem i teakwondo.
I wlasnie bardziej mi chodzi o to zebym mogl znalesc partnera do trenowania, bo wysocy zbytnio nie chca trenowac z kurduplami.
a na boksie wlasnie jest wagowo to bym bardziej mial szans. a jest dalej boks na olimpijczyku?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

kluby w okolicach katowic

Następny temat

Łódź KickBoxing

electro
Polecane artykuły