Szacuny
0
Napisanych postów
4
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
88
WITAM. chcialbym sie dowiedziec jakie SW mozna trenoawc w toruniu (czytalem juz fora i mniej wiecej wiem ale nie wiem czy aktualne sa), oraz co byscie mi poradzili. a wiec interesuje mnie cos zwiazane z walka (tzn. napewno nie aikido). Probowalem Krav Maga w gim nr 2 ale to jest samoobrona, wiec malo walki. MAM 160cm WZROSTU, OK.46-50kg, MOZNA POWIEDZIEC ZE RADZE SOBIE Z SIŁĄ, TRENUJE NA WORKU.
Szacuny
111
Napisanych postów
16087
Wiek
39 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
79876
Co ma waga do tego? Idziesz i ćwiczysz ważąc 50 kg to dziewczyny są większe od Ciebie, więc się tym nie sugeruj.
Chcesz coś uderzanego to idź na muay thai albo na boks. Jak chcesz w parterze walczyć to bjj ew chcesz oba to na MMA.
Jak chcesz w zawodach startować to masz tam kategorie wagowe. A jak tylko rekreacja to czym się przejmujesz??
Szacuny
0
Napisanych postów
4
Wiek
33 lat
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
88
wlasnie tak myslalem nad boksem i teakwondo.
I wlasnie bardziej mi chodzi o to zebym mogl znalesc partnera do trenowania, bo wysocy zbytnio nie chca trenowac z kurduplami.
a na boksie wlasnie jest wagowo to bym bardziej mial szans. a jest dalej boks na olimpijczyku?