Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Poniedziałek 09.03.
Eurosport: 17.30 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuopio HS 127 kwalifikacje HS 127 kwalifikacje
Wtorek 10.03.
Eurosport: 17.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuopio HS 127 HS 127
TVP1: 17.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuopio HS 127 HS 127
Środa 11.03.
Eurosport: 9.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Zjazd mężczyzn Zjazd mężczyzn
12.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Zjazd kobiet Zjazd kobiet
18.15 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Indywidualnie kobiety
23.15 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Indywidualnie mężczyźni
Czwartek 12.03.
Eurosport: 9.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Supergigant mężczyzn
12.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Supergigant kobiet
16.30 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim Sprint stylem klasycznym mężczyzn i kobiet
18.15 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Lillehammer Kwalifikacje HS 138
Piątek 13.03.
Eurosport: 9.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Slalom kobiet - pierwszy przejazd
9.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Gigant meżczyzn - pierwszy przejazd
11.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Slalom kobiet - drugi przejazd Slalom kobiet
12.15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Gigant mężczyzn - drugi przejazd
16.30 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Lillehammer HS 138
18.15 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Sprint Kobiety
22.00 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Sprint Mężczyźni
TVP1: 16.30 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Lillehammer HS 138
Sobota 14.03.
Eurosport: 9.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Slalom mężczyzn - pierwszy przejazd
9.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Gigant kobiet - pierwszy przejazd
10.45 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim Bieg kobiet na 30 km ze startu wspólnego
12.00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Vikersund HS 131
12.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Gigant kobiet - drugi przejazd
13.30 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim Biegi mężczyzn na 50 km ze startu wspólnego
15.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Vikersund HS 207
20.30 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Sztafety kobiet
22.00 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa Świata Vancouver Dzień trzeci
TVP1: 15.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Vikersund HS 207
Niedziela 15.03.
Eurosport: 00.15 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa Świata Vancouver Dzień trzeci
10.00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Vikersund HS 131
11.45 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Vikersund Gundersen
12.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Are Drużynowo
13.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Vikersund HS 207
18.00 BIATHLON: Puchar Świata Vancouver Sztafeta mężczyzn
20.30 ŁYŻWIARSTWO SZYBKIE: Mistrzostwa Świata Vancouver Dzień czwarty
TVP1: 13.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Vikersund HS 207
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Środa 18.03.2009
Eurosport: 15:45 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Sztokholm Sprint stylem klasycznym mężczyzn i kobiet
Eurosport2: 18:30 NARCIARSTWO DOWOLNE: Puchar Świata La Plagne Zjazd po muldach równoległy
Czwartek 19.03.2009
Eurosport: 11:30 BIATHLON: Puchar Świata Trondheim Sprint Mężczyźni
14:00 BIATHLON: Puchar Świata Trondheim Sprint Kobiety
Eurosport2: 11:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica HS 215
16:00 NARCIARSTWO DOWOLNE: Puchar Świata La Plagne Halfpipe Halfpipe
Piątek 20.03.2009
Eurosport: 14:00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Falun Mężczyźni - 3km
15:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs na obiekcie HS 215
Eurosport2: 14:00 NARCIARSTWO DOWOLNE: Puchar Świata La Plagne Ski Cross Ski Cross
TVP1: 15:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs na obiekcie HS 215
Sobota 21.03.2009
Eurosport: 10:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs drużynowy HS 215
12:15 BIATHLON: Puchar Świata Trondheim Bieg na dochodzenie mężczyzn
13:15 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Falun Bieg na dochodzenie mężczyzn
14:15 BIATHLON: Puchar Świata Trondheim Bieg na dochodzenie kobiet
15:00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Falun Bieg na dochodzenie kobiet
TVP1: 10:00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs drużynowy HS 215
Niedziela 22.03.2009
Eurosport: 10:15 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs na obiekcie HS 215
12:00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Falun 10km Mężczyzn stylem dowolnym
14:00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Falun 10km kobiet stylem dowolnym
15:15 BIATHLON: Puchar Świata Trondheim Kobiety - start wspólny Kobiety
TVP1: 10:15 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Planica Konkurs na obiekcie HS 215
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Czwartek 26.03.2009:
Eurosport: 14.15 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Sprint Mężczyźni
Piątek 27.03.2009:
Eurosport: 14.15 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Sprint Kobiety
Sobota 28.03.2009:
Eurosport: 12.15 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Bieg na dochodzenie mężczyzn
14.00 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Bieg na dochodzenie kobiet
Niedziela 29.03.2009:
Eurosport: 11.00 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Mężczyźni - start wspólny
13.00 BIATHLON: Puchar Świata Chanty-Mansyjsk Kobiety - start wspólny
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Sobota 24.10.2009:
Eurosport: 9.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Soelden Gigant kobiet - pierwszy przejazd
12.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Soelden Gigant kobiet - drugi przejazd
Niedziela 25.10.2009:
Eurosport: 9.35 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Soelden Gigant meżczyzn - pierwszy przejazd
12.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Soelden Gigant mężczyzn - drugi przejazd
Transmisje z zawodów również w TVP Sport
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Czwartek 26.11.2009:
Eurosport: 18.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo Kwalifikacje HS 142
Piątek 27.11.2009:
Eurosport: 17.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo HS 142 drużynowy
TVP1: 17.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo HS 142 drużynowy
Sobota 28.11.2009:
Eurosport: 10.00 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Innsbruck 1. przejazd kobiet
10.45 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Kuusamo HS 142
13.00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo Sprint stylem klasycznym mężczyzn i kobiet
14.15 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Kuusamo Gundersen
15.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo HS 142 - HS 142
16.45 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Innsbruck Dwójki, 2 przejazd
18.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Aspen Gigant kobiet - pierwszy przejazd
19.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Lake Louise Zjazd mężczyzn
21.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Aspen Gigant kobiet - drugi przejazd
Eurosport2: 11.15 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Innsbruck 2. przejazd kobiet
TVP1: 15.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo HS 142 - HS 142
Niedziela 29.11.2009:
Eurosport: 10.00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo 10km Kobiet stylem klasycznym
11.00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Kuusamo HS 142
12.00 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Innsbruck 2. przejazd mężczyzn
12.45 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Kuusamo 15km Mężczyzn stylem klasycznym
14.30 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Kuusamo Gunderse
18.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Aspen Slalom kobiet - pierwszy przejazd
19.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Lake Louise Supergigant mężczyzn
21.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Aspen Slalom kobiet - drugi przejazd
Eurosport2: 10.15 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Innsbruck 1. przejazd mężczyzn
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...
Szacuny
74
Napisanych postów
34597
Wiek
32 lat
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
434079
Środa 02.12.2009:
Eurosport: 17.00 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Indywidualnie kobiety
Czwartek 03.12.2009:
Eurosport: 17.00 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Indywidualnie mężczyźni
Piątek 04.12.2009:
Eurosport: 18.10 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim HS 140 - kwalifikacje
19.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Beaver Creek Zjazd mężczyzn do kombinacji
20.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Lake Louise Zjazd kobiet
22.15 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Beaver Creek Slalom do kombinacji mężczyzn
Sobota 05.12.2009:
Eurosport: 11.30 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Sprint Kobiety
13.00 BIEGI NARCIARSKIE: Puchar Świata Dusseldorf Sprint stylem klasycznym mężczyzn i kobiet
14.15 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Sprint Mężczyźni
16.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim HS 140
19.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Beaver Creek Zjazd mężczyzn
20.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Lake Louise Zjazd kobiet
Eurosport2: 10.15 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Altenberg 2. przejazd mężczyzn
12.00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Trondheim HS 140
13.00 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Altenberg Dwójki, 2 przejazd
14.15 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Trondheim Gundersen
TVP1: 16.00 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim HS 140
Niedziela 06.12.2009:
Eurosport: 11.00 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Sztafeta mężczyzn
12.45 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Trondheim Gundersen
13.45 BIATHLON: Puchar Świata Ostersund Sztafety kobiet
17.45 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Beaver Creek Gigant mężczyzn - pierwszy przejazd
19.00 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Lake Louise Supergigant kobiet
20.30 NARCIARSTWO ALPEJSKIE: Puchar Świata Beaver Creek Gigant mężczyzn - drugi przejazd
Eurosport2: 10.00 SANECZKARSTWO: Puchar Świata Altenberg 1. przejazd kobiet
11.00 KOMBINACJA NORWESKA: Puchar Świata Trondheim HS 140
13.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim HS 140
TVP1: 13.45 SKOKI NARCIARSKIE: Puchar Świata Trondheim HS 140
W życiu znam się na dwóch rzeczach, na pokerze i na ludziach, dlatego nie przegrywam...